
Grāmatas
Fortūnas rats. Lēdija Riversa
Fortūnas rats. Lēdija RiversaFortūnas rats. Lēdija Riversa
Reitings (13 balsis)








Gads: 2012
ISBN: 978-9984-35-581-8
Lpps: 448
Apgāda „Kontinents”
Cena: tikai 6.50 Ls +PVN
Elijas ielā 17, 67204130
ISBN: 978-9984-35-581-8
Lpps: 448
Apgāda „Kontinents”
Cena: tikai 6.50 Ls +PVN
Elijas ielā 17, 67204130
Fortūnas rats. Lēdija Riversa ir New York Times pārdotāko grāmatu sarakstā iekļautās rakstnieces Filipas Gregorijas radītais, brīnišķīgais stāsts par Bedfordas hercogieni Žaketu, sievieti, kura pratusi izdzīvot starp abām Rožu karā iesaistītajām pusēm.
Žaketa cēlusies no ūdens dievietes Meluzīnes dzimtas, un, kā visas Meluzīnes pēcteces, mantojusi pareģošanas spēju. Pavisam jauna viņa tiek izprecināta Bedfordas hercogam, kurš ievada meiteni noslēpumainā zināšanu pasaulē, cerībā, ka Žaketas īpašais mantojums palīdzēs paveikt neiespējamo... Žaketa saprot, cik bīstama dzīve ir sievietei, kas uzdrošinās sapņot.
Fortūnas rats. Lēdija Riversa ir aizraujošs, iedvesmas pilns stāsts, ko caurvij kaislības un leģendas. Žaketas un viņas meitas Elizabetes dzīve Sarkanās un Baltās rozes kara laikā ir krāšņi attēlota romānā „Baltā karaliene”.
Filipa Gregorija ir vairāku ļoti iecienītu romānu autore un atzīta vēsturisku slavenību speciāliste. Autore studējusi vēsturi Saseksas universitātē un saņēmusi doktores grādu Edinburgas universitātē.
Trauslā burvība, kas caurvij stāstu… brīnišķīgi kontrastē ar politiskajām varas spēlēm. Booklist
Spraigais temps ne brīdi neatslābst.
Kirkus
Šis aizraujošais stāsts ir tikpat personiski uzrunājošs un tēlains kā Gregorijas klasiskais darbs „Otra Boleinu meita”… Tajā vēstīts par mīlu, varu un cilvēku vājībām.
USAToday.com
Līdz šim labākā rakstnieces grāmata. Dzīvīgs stāsts par burvestībām un mīlestību uz Anglijas un Francijas pilsoņu karu fona.
Associated Press











