Kontinents.lv

Grāmatas apskate

FRANCISKS. Lūgšanu spēks
Par grāmatu:

Pāvesta Benedikta XVI atkāpšanās pārsteidza pasauli. Kopš pēdējās reizes, kad kāds pāvests atstājis savu posteni, ir pagājis vairāk nekā sešsimt gadu.

Horhe Mario Bergoljo, kurš tagad ir pāvests Francisks, allaž veltījis sevi lūgšanām un aktīvi rīkojies. Viņš ir pieticīgs cilvēks, kas par citiem vienmēr rūpējies vairāk nekā par sevi. Patiesībā tieši Bergoljo pieticība sekmēja Benedikta XVI stāšanos amatā.

Pāvests Francisks sācis vadīt katolisko baznīcu krīzes brīdī – tā ir baznīca, kas zaudējusi Jāņa Pāvila II pievilcību mediju acīs un kuru joprojām vajā pedofilijas skandāli un dokumenti, ko izdevusi iepriekšējā pāvesta administrācija. Viņa pirmais gads droši vien nebūs viegls, taču šis vīrs un arī pati baznīca nebaidās no izaicinājumiem.

 

Pāvests Francisks ir askētisks un vienkāršs, ieguvis labu teoloģisko izglītību. Nenogurstoši cīnīdamies pret nabadzību un marginalizāciju, viņš ir kā cerību zvaigzne daudziem trūcīgajiem un citiem dzīves pabērniem.

 

FRANCISKS. Lūgšanu spēks ir stāsts par lēnprātīgu cilvēku, kurš kļuvis par vienu no ietekmīgākajiem un varenākajiem cilvēkiem pasaulē. Vai šis beidzot būs katoļu pavasaris, kas iestājies pēc ārkārtīgi ilgās ziemas?

 
 

Mario Eskovars ieguvis maģistra grādu mūsdienu vēsturē un uzrakstījis daudzas grāmatas un publikācijas, kurās iedziļinājies baznīcas vēsturē, cīņā ar sektantu grupām un Amerikas kontinenta atklāšanā un kolonizācijā. Eskovars par mājām sauc Madridi Spānijā un aizraujas ar vēsturi un tās mistērijām.

  • 1.98 €


Gads: 2013
ISBN: 978-9984-35-663-1
Lpps: 200

Apgāda "Kontinents"
Reitings (1)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Viss sākas ar Parīzi
Viss sākas ar Parīzi Ketija Kellija reitings
Kristīne

Romantiski un aizkustinoši izspēlēti notikumi, ar tik daudz personāžiem, ka sākumā grūti izsekot līdzi, kuru savstarpējā saistība negaidīti atklājās vien pēdējā nodaļā. Lasot šo romānu, ir iespējams savilkt savas dzīves paralēles ar kādu no varoņiem, laikam tādēļ to ir tik lielā skaitā. Ja sākumā šķiet, ka darbība norisināsies Parīzē, tad tā gluži nav, tomēr šī pilsēta romānā ietver plašāku nozīmi nekā iespējams iztēloties.

Partneri