Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Madame Tiso. Slavas cena
Par grāmatu:

Pasaulslavenās vēsturisko bestselleru autores Mišelas Morenas romāni ir tulkoti vairāk nekā 20 valodās, un 2011. gadā filmu kompānija Gaumont iegādājās romāna Madame Tiso ekranizācijas tiesības seriāla veidošanai.

 

1788. gadā gudrās un ambiciozās Marijas Tiso muzejs rāda ne tikai Francijas slavenākās personas, bet arī modernākos tērpus, svaigākās tenkas un politikas jaunumus. Viņas klienti nāk no visdažādākajiem slāņiem, taču mākslinieces sapnis ir piesaistīt Marijas Antuanetes un Luija XVI uzmanību.

Smagi un neatlaidīgi strādājot, Marija iekļūst spožajā galma dzīvē, kas ļoti atšķiras no viņas mājām Tempļa bulvārī, kur cilvēki spiesti pārdot savus zobus, lai nopirktu ēdienu…

Mišela Morena autentiski uzbūrusi ainas no diženas ēras, veikli savijot savu stāstījumu ar fragmentiem no aizraujošas, bieži vien baisas drāmas, kas norisinās vienā no pasaules vēstures nežēlīgākajiem periodiem – lielās Franču revolūcijas laikā. Talants darināt vaska figūras glāba viņas dzīvību un saglabāja nākotnei ietekmīgu personu tēlu galeriju.

 

Dramatisks, saistošs, lielisks un brīnišķīgi uzrakstīts romāns, un Morena noteikti ir uzmanības vērta autore.

Library Journal


Šī grāmata pieejama arī elektroniski

 e-grāmatas.lv 


  • 5.04 €


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-695-2
Lpps: 464

Apgāda "Kontinents"
Reitings (2)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Veritija
Veritija Kolīna Hūvere reitings
Inga

Aizraujoša grāmata, kas aizrāva no pirmās lpp līdz pēdējai lpp. Iesaku!

Partneri