Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Vasaras karaliene
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Diāna Smilga, vāka dizains Artūrs Zariņš, 480 lpp.

 

Patiesi grezna literatūra!

DAILY TELEGRAPH

 

Episks pirmais romāns krāšņā triloģijā. Elizabete Čedvika norauj plīvuru, aiz kā paslēpusies aizraujoša un nesaprasta jauna karaliene – Akvitānijas Eleonora.

 

Akvitānijas Eleonoru apvij leģendas. Stāsts par meiteni, kura 13 gadu vecumā kļūst par Francijas karalieni, jau gadu simtiem ir valdzinājis lasītājus. Tikai tagad – šajā satriecošajā, episkajā Elizabetes Čedvikas romānā, kura sižets balstīts jaunākajos vēstures izpētes materiālos – atklājas patiesi satriecoša Elizabetes leģenda.

Vēl tik nesen beigusi rotaļāties ar lellēm, romāna varone nonāk aci pret aci ar vērienīgiem konfliktiem, samezglotām attiecībām galmā un aizliegtu mīlu. Francijas valsts nākotne un pašas Eleonoras liktenis nu ir viņas trauslajās rokās.

 

Pilns skandālu, politikas, seksa, triumfa un traģēdijas, Vasaras karaliene – ir labākais Elizabetes Čedvikas romāns.

Elizabetes Čedvikas vārds minēts New York Times visvairāk pārdoto grāmatu sarakstos. Viņa sarakstījusi vairāk nekā divdesmit vēsturiskos romānus, kas tulkoti divdesmit valodās un pārdoti visā pasaulē.

 

Čedvika prasmīgi uzzīmē vēsturisko ainavu

un vienlaikus arī savērpj aizraujošu sižetu.

Choice

 

Brīnišķīgi, stipri raksturi,

reālistiska laika un vietas izjūta

Tobijs Klements, Daily Telegraph

 

Stāsts par satraucošām emocijām politikas pasaulē

Now

 

Juteklīgi un baudāmi

Daily Mail

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 6.00 €


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-724-9
Lpps: 480

Apgāda "Kontinents"
Reitings (9)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Sieva starp mums
Sieva starp mums Grīra Hendriksa un Sāra Pekanena reitings
Līga

Jau ieraugot grāmatas vāciņu, kurā ir attēlotas divas sievietes kā viena, - lika man nojaust, ka romāns būs manā gaumē. Arī izlasot grāmatas anotāciju, es klusi pie sevis pasmaidīju un nodomāju, ka ‘’Sieva starp mums’’ būs sarežģīts un savīts stāsts par mīlas trijstūri, tātad, iekļaujot tajā gan intrigas, gan melus, gan mīlestību bez atbildes. Sākot lasīt romānu un pēc kāda laika to pabeidzot, es pamanīju, cik liela nozīme grāmatā ir pagātnei, kas tiek meistarīgi savīta ar tagadni. Ir plaši apraksti, kas palīdz iztēloties to laiku, kurā darbība risinās. Ir viegli iejusties galveno varoņu personībās un tos izprast. Visvairāk jau jāuzslavē romāna sižeta līnija, jo tai ir tendence spontāni mainīties, atstājot lasītāju ‘’uz pauzes’’. Já pusi grāmatas es lasu ar vienu domu, tad romāna vidū viss kardināli tiek apgriezts otrādi, un tas patiešām fascinē un neļauj nolikt grāmatu malā. Mani uzrunāja arī tas, ka uzmanīgi tiek skatīta arī vardarbības (um ne jau tikai fiziskas, bet arī psiholoģiskas) tēma. Tā uzrodas pavisam nemanot, liekot sekot līdzi tās attīstībai varoņu savstarpējās attiecībās. Nākas saskarties gan ar bailēm, gan ar dusmām, gan varoņu cīņai pašiem ar sevi. Romāna ‘’Sieva starp mums’’ autores ir divas rakstnieces, kas sākumā mani mazliet samulsināja, jo man, kā lasītājam no malas, liekas interesanti, kā divatā iespējams sarakstīt grāmatu. Manuprāt, tas ir lielisks komandas darba piemērs um šajā gadījumā romāns ir izdevies izcils! Interesanti ir arī tas, ka, lai arī grāmatu ir sarakstījušas divas rakstnieces, to nevar just. Šķiet, abas, rakstot romānu, ir runājušas vienā valodā um tas patiešām ir apbrīnojami! Kopumā, varu teikt, ka grāmatu iesaku lasītājiem, kam patīk detalizēti pagātnes um tagadnes apraksti, kas palīdz izprast romānu, kā arī patīk negaidīti sižeta pavērsieni. Paldies ‘’Kontinentam’’ par šo grāmatu!

Partneri