Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Muchachas. Pasaki, ka mīli mani
Par grāmatu:

No franču valodas tulkojusi Dina Kārkliņa

 

Laime ir kā ziepju burbulis – tas laistās un zaigo visās varavīksnes krāsās,

bet pārplīst, tiklīdz tam pieskaras.

Onorē de Balzaks

 

Katrīna Pankola sarakstījusi pusotra desmita bestselleru, kas pārtulkoti lielākajās pasaules valodās, un šobrīd viņa ir visvairāk lasītā mūsdienu franču autore. Romāna MUCHACHAS pirmā tirāža Francijā ir 400 000 eksemplāru.

 

Augstās modes sapņu dizainere Hortenze atrod savu ceļu, un tas viņu aizved atpakaļ no Ņujorkas uz Parīzi – visu modes meistaru sapņu pilsētu. Gerija Vorda mīlestības saulē gozējoties, Hortenze ir droša, ka attālums starp viņiem abiem piešķirs attiecībām jaunu garšu.

Tikmēr topošais pianists Gerijs Vords gatavojas savam liktenīgajam uznācienam – prestižās Džūljarda skolas konkursā viņš uzstāsies duetā ar skolas pelnrušķīti un vijoles spēles dievieti – Kalipso Munjezu. Daudzas stundas divatā ar Kalipso atmodina Gerijā vēl nebijušas sajūtas...

Šērlijas draudzība ar Žozefīni ir apdraudēta. Pār laimīgo sieviešu dzīvēm pārlaižas melns putns, un ir jāmeklē jauni ceļi pretim laimei, tik trauslai un gaistošai...

 

Autores fantāzijas lāde ir neizsmeļama. Muchachas otrā grāmata aizved lasītāju greznā iztēles ceļojumā, kurā it visam ir nozīme. Katrs izteikts vārds kļūst par pakāpienu nākamajam sižeta pavērsienam, un katra mērķtiecīga rīcība veido stāsta gaisotni par spraigu mīlasstāstu, kuru ir neiespējami atstāt novārtā pirms pēdējās lappuses izlasīšanas. Meistarīgi radīta spriedze sadzīvo ar lieliskām zināšanām par cilvēka dvēseles slēptākajiem nostūriem.

 

Pēc romānu Krokodilu dzeltenās acis, Bruņurupuču lēnais valsis un Centrālparka vāveres pirmdienās skumstiznākšanas Katrīnas Pankolas darbi pastāvīgi atrodas lasītāju uzmanības centrā. Lasiet arī autores literāri biogrāfisko romānu Aiz spožās ārienes: Džekija Kenedija.

 

Pankolas grāmatas ir cieņas apliecinājums sievietēm, kuras cīnās ar dzīvi.

Direct Matin

 

Autore ir kļuvusi par īstu grāmatniecības fenomenu.

Le Monde

 

Žorža Simenona cienīgs šedevrs.

L'Express

 

  • 4.50 €


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-753-9
Lpps: 400

Apgāda "Kontinents"
Reitings (2)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Inferno
Inferno Dens Brauns reitings
Sarmīte

Labdien! Vēlos iegādāties Dena Brauna grāmatu "Inferno",

Partneri