Kontinents.lv

Grāmatas apskate

20%
Karaļa lāsts
Par grāmatu:

Tulkojusi Diāna Smilga, vāka dizains Artūrs Zariņš, 512 lpp.

 

 

 

Neviens nespēj rakstīt par dinastiju vēsturi tā,

kā to prot Gregorija.

Booklist

 

Filipa Gregorija ir izcilākā mūsdienu vēsturiskā romāna rakstniece, autore romāniem Otra Boleinu meita, Dzimusi karaliene, Henrija VIII meitas, Boleinu mantojums, Baltā karaliene, Fortūnas rats, Jaunavas mīļākais un Baltā princese. Gregorijas vārds vēsturiskās literatūras žanrā ir zīmols, kas neprasa komentārus.

 

Pēc Rožu kara vēstures lauki mirkst asinīs, un izdzīvojušajiem jāliek pamati jaunam sākumam. Anglijā valda uzvarētāji Tjūdori, bet arī Plantageneti, kaut gan sakauti, vēl ir dzīvi.

 

Henrija VIII stāsts nesākas ar Otru Boleinu meitu, un Plantagenetu dinastijas stāsts nebeidzas ar Balto princesi. Karaļa galmā ir sieviete, kas savām acīm pieredzējusi vienas dzimtas galu un otras uzplaukumu. Mārgarita Pola, Plantagenetu dinastijas meita, pēdējā Baltā roze pasaulē, vēlas tikai mieru un drošību saviem bērniem. Tomēr Tjūdoru galmā miers un drošība ir retums. It īpaši tad, kad karalis Henrijs iemīlas un ir gatavs uz visu, lai iegūtu kāroto…

 

Mārgaritas stāsts ir satriecošs un ārkārtīgi aizkustinošs. Tas sniedz citādu skatījumu uz sen zināmu vēsturi. Gregorijas sniegums ir spožs, viņa nevainojami atklāj Henrija VIII pārvērtības, kamēr izlutinātais zelta puisēns kļūst par ļaunu tirānu. Neviens nespēs izlasīt šo stāstu līdz beigām, nelejot asaras.

The Sunday Express (UK)

Aizraujošs portrets… Gregorija droši savij intrigu, atriebības un tirānijas tīklu, vedot lasītāju tuvāk elpu aizraujošajai nodevībai.

Publishers Weekly

Gregorijai izdodas raisīt interesi par savu varoņu likteni… Nokļuvuši viņas burvestības varā, mēs ceram, ka vēsture neatkārtosies.

Kirkus Reviews

Asinis, sekss un asaras! Tā visa te ir papilnam!

USA Today

Vairāk lasiet Ivitas blogā: Filipa Gregorija "Karaļa lāsts".

  • Cena:
  • 6.00 €
  • Akcijas cena:
  • 4.80 €
  • Līdz akcijas beigām:


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-774-4
Lpps: 512

Apgāda "Kontinents"
Reitings (2)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Sadragātie sapņi
Sadragātie sapņi Diāna Čemberlena reitings
Maija

Grāmata bija interesanta, zināmā mērā tas ir psiholoģisks romāns, kuru lasot var pārdomāt, kāpēc un kā cilvēka dzīve var būt ietekmēta. https://domgraudi.blogspot.com/2017/07/sadragatie-sapni-diana-cemberlena.html

Partneri