Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Zilās Medūzas noslēpums
Par grāmatu:

Talantīgā un slavenā Amanda Kvika radījusi vairāk nekā pusotra simta romānu, no kuriem40 ir kļuvuši par New York Times bestselleriem.

 

Romāna darbība notiek 19.gs. Londonā. Tas ir laiks, kad džentlmeņi gādā par to, lai zemeslode un finanšu pasaule griežas vienmērīgi, savukārt lēdijas – par visu pārējo: emociju kataklizmas, sirds zemestrīces un centieni pārvaldīt pašām savu dzīvi rada burvīgu augsni dēku pilniem notikumiem.

 

Krāšņā ceļojuma beigas pārsteidz un šokē – Amanda Kvika tin lasītāju ap pirkstu tikpat veikli kā manīgie grāmatas varoņi, kuru rokās dārglietas pārvēršas pelnos un akmeņi – zeltā.

 

Amanda Kvika ir populārās autores Džeinas Enas Krencas pseidonīms. Kā Amanda Kvika, autore sarakstījusi gandrīz 20 romānus. Autore raksta izcilus romantiskos detektīvus un trillerus, un lasītāju atzinība pieaug ar katru jaunu stāstu. Autores milzīgos panākumus raksturo vairāk nekā 30 miljoni pārdotu romānu.

Latvijā gan Amandas Kvikas, gan Džeinas Enas Krencas vārds ir labi zināms. Izdotie romāni jau sen pazuduši no veikalu plauktiem, un ir pienācis laiks atvērt jaunu grāmatu...

 

Ja vakarā iesāksiet lasīt šo romānu, var gadīties, ka pavadīsiet ar to visu nakti.

The Denver Post

Amanda Kvika jauc labākos romantikas un nozieguma kokteiļus, un sniedz nebijušu literāru baudījumu.

Liza Gārdnere


Viss, ko raksta Kvika, ir klasika, un es to dievinu!

Airisa Johansena

 

 No angļu valodas tulkojusi Anda Smilga, vāka dizains Dairis Hofmanis

  • 4.50 €


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-772-0
Lpps: 392

Apgāda "Kontinents"
Reitings (4)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Anna

    Ir jābūt drosmei, lai šitā sabojātu grāmatu. Un tā ir otrā grāmata no triloģijas. Kur palika pirmā?

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Maija

Protams, ja mājās ir kāds dzīvnieciņš, tad par viņu gribas uzzināt vairāk, un ir labi, ja ir iespēja palasīt par savu mīļumiņu! Lasīju un priecājos! Bet vairāk uzmanības veltīju rakstītajam par kaķiem, jo pašai mājās ir. http://domgraudi.blogspot.com/2017/12/suna-milestiba-kaka-talanti-ogastus.html

Partneri