Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Cilvēks, kurš negribēja mīlēt
Par grāmatu:

No itāliešu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 464 lpp.

 

Ja reiz tu esi par to sapņojis, tātad tas ir iespējams.

Talantīgajai pianistei Sofijai un viņas jaunajam vīram Andrea bija visas pasaules laimes apsolījums. Iespējams, viņi būtu laimīgi līdz mūža galam. Tikai viens nebūtisks strīds, liktenīgs mirklis aizkrāso logus laimes mājai un satriec visus sapņus smalkās druskās. Sofija atsakās no savas mīlestības uz mūziku, lai būtu kopā ar Andrea.

Tankredi – jauns, bagāts, skaists un… vientuļš. Sofija – talantīga pianiste, kura mīlestības dēļ atteikusies no spožas karjeras. Kādi upuri jānes, kad parādās jauna mīlestība? Vai tas, kura sirdi nospiež traģiska neatrisināta pagātnes mīkla, spēs pilnvērtīgi ļauties jaunām jūtām?

Kā vēsa zīda glāsts karstā dienā šis stāsts pieskaras lasītāja dvēselei. Vai vienā dzīvē ir iespējams iegūt visas dāvanas, un kāda cena par tām jāsamaksā? Reiz lasīts, šis romāns iespiežas atmiņā un liek lasītājam arvien atgriezties pie varoņiem un domāt par viņu dzīvēm ar visdziļāko izpratni un līdzjūtību.

Federiko Močia ir itāliešu rakstnieks, scenārists un režisors. Pēc viņa rakstītajiem scenārijiem uzņemtas vairākas filmas, dažas no šīm filmām viņš pats arī režisējis. Autora slavenākais romāns Trīs metri virs debesīm ir starptautisks bestsellers, un 2010. gadā uzņemtā filma īsā laikā kļuvusi par kulta kino.

 

 

 

  • 6.00 €


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-788-1
Lpps: 464

Apgāda "Kontinents"
Reitings (10)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Gita

    Pirmajās lapās viegli tverama un baudāma grāmata, kas ar katru nākošo lapaspusi ierauj lasītāju divu ļoti dažādu cilvēku dzīvēs... līdz par grāmatas beigām nav nojaušams tās iznākums! Autors lieliski spēj aprakstīt situācijas un vizualizēt notikuma vietu, kas lasītājam ļauj pilnībā ļauties šim baudpilnajam stāstam.

  • Pele

    Neinteresanta un ļoti neveikli uzrakstīta grāmata. Diemžēl tas, ka autors ir itāliešu vīriešcilvēks spraucas ārā pa visām vīlēm. Viena no sliktākajām lubenēm, kas jebkad lasīta.

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Partneri