Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Venēcijas mīla
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule, vāka dizains Dairis Hofmanis, 432 lpp.

 

Īsts deserts Džūditas Maknotas faniem!

Džordžeta Heiere lieliski pārvalda rakstniecības maģiju – vēsture viņas darbos ir tik dzīva, ka lasām tos ar aizrautību. Trāpīgi un komiski atainots liekulības tirgus smalkajās aprindās, spēcīgas sievietes, kuras prot gan mīlēt, gan aprēķināt, un lieliski siržu lauzēji, kuriem reiz arī tiek salauztas sirdis, – Heiere neliks jums vilties!

 

Kas notiek, kad neprecēta jaunkundze bez pavadoņa dodas pastaigā un sastop valdzinošu svešinieku ar ļoti sliktu reputāciju?

Skaistās un apņēmīgās Venēcijas Lenjonas dzīve ģimenes muižā laukos ir visai vienmuļa, līdz tajā iejaucas kaimiņš, bēdīgi slavenais lords Deimrels – pievilcīgs brunču mednieks, no kura pieklājīga sabiedrība labprātāk izvairās…

 

Apburoši tēli un nevainojama valoda padara Venēcijas mīlu par pavaldonības laikmeta romānu iemīļotāko darbu. Spilgta, senatnīga valoda un brīnišķīgi krikumiņi no sendienām, kas man šķiet aizraujošas...

Jane Austen's World

Apbrīnojami... asprātīgi un eleganti.

The Book Nest

Heieres raksturi ir asprātīgi un vairāk nekā apburoši, viņas valoda ir nevainojama un viegla, un viņas vēsturiskās detaļas ir precīzas.

Read All Over Reviews

 

Mūsdienu Džeina Ostina!

Publishers Weekly

Cena:
  • 10.64 €


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-815-4
Lpps: 432

Apgāda "Kontinents"
Reitings (11)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Pele

    Kā kaut ko tādu var salīdzināt ar Maknotu! Galīgi garām!

  • Linda

    Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam. Biju ļoti vīlusies...:(

  • Zane

    Garlaicīga grāmata ...

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Mana vīra sieva
Mana vīra sieva Džeina Korija reitings
Līga

Pirmā doma, izlasot grāmatas nosaukumu, ir – kā to saprast? Kā manam vīram var būt vēl viena sieva? Vai tam ir kaut kāda saistība ar šeihiem, kam bija vairākas mīļotās? Izrādās, ka nē. Grāmata atbildi sniedz visa romāna garumā. Varbūt tas ir mazliet klišejiski, ka romāna galvenā varone iemīlas ‘’sliktajā vīrietī’’, taču tas patiešām nostrādā! Es grāmatu lasīju elpu aizturējusi, jo romāns neļāva atrauties ne uz mirkli, dažreiz pat ar grūtībām noliekot grāmatu uz galda, lai pēc brīža atkal atgrieztos un to turpinātu lasīt. Romāns ievelk sevī ar to, ka tas tiek atspoguļots paralēli divu sieviešu acīm un katrai no varonēm ir savs skatījums uz notiekošo. Visvairāk man patika, ka sižets bija spraigs, notikumi sekoja viens pēc otra. Pārsteiguma moments tika vilkts cauri visai grāmatai, līdz gala beigās par romāna iznākumu es biju vairāk kā šokēta. Autors visa romāna garumā it kā spēlējās ar lasītāju, apzināti to maldinot līdz pat pēdējam brīdim. Šajā grāmatā mani uzrunāja tas, ka, lasot vienas sievietes skatījumu uz notiekošo, to pēkšņi, pašā interesantākajā vietā pārtrauc nākamā nodaļa, kurā ir aprakstīti notikumi, no otras sievietes redzējuma. Es to sauktu par spēlēšanos ar lasītāja nerviem un pacietību. Grāmatu iesaku lasītājiem, kuriem patīk formāts, kad romāns tiek sadalīts un tiek stāstīts no vairāku cilvēku skatu punkta, kā arī tiem, kam patīk psiholoģiskie trilleri!

Partneri