Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Bezdibeņa malā
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Liene Akmens, vāka dizains Dairis Hofmanis, 416 lpp.

 

Denijs Gudmens atdotu jebko, lai varētu samaksāt par savas vienīgās meitas izglītību privātskolā, tomēr parāds skolai ir lielāks par viņa iespējām to nomaksāt.

Iespēja un atrisinājums atnāk Tomasa Gelvina, meitas draudzenes tēva, personā. Tik šķietami viegli Denija kontā ieripo vajadzīgā summa. Nākamajā brīdī pie durvīm klauvē Narkotiku apkarošanas pārvalde… un skrējiens uz dzīvību un nāvi ir sācies.

 

Džozefs Fainders ir New York Times bestselleru autors, izcils talants psiholoģiskā trillera žanrā, sarakstījis desmit romānus. Latvijā iznākuši divi romāni: Ķīlnieks un Mednieka instinkts, kurš ieguvis starptautisku slavu un organizācijas Pasaules trilleru rakstnieku balvu par labāko romānu. Pēc Faindera romānu motīviem uzņemtas filmas.

 

Ieslēdzieties istabā ar šo romānu rokā un nenāciet ārā, iekams neesat izlasījis pēdējo rindiņu. Emocionāli piesātināts romāns ar absolūti nebijušu un meistarīgi savītu sižetu. Šī gada labākais trilleris. Man patika.

Liza Gārdnere

 

Džozefs Fainders allaž stāv pirmajās rindās. Šis romāns ir nācis gluži laikā, ļauj iepazīt mūsdienu sabiedrības iezīmes un turklāt ir neticami aizraujošs. Faindera rokās viena cilvēka cīņa uz dzīvību un nāvi kļūst par katra ceļu pie gaismas.

Maikls Konelijs

 

Kad esat nonācis šī meistarīgi uzbūvētā romāna lappušu dzinējspēka varā, jums nekas cits neatliek – ir jāļaujas lasīšanai.

Boston Globe

Aizraujoša grāmata, ko nav iespējams nolikt malā neizlasītu. Prasmīgi uzturēts temps un neparedzami sižeta pavērsieni.

Kirkus Reviews

Bezdibeņa malā patlaban ir labākais Džozefa Faindera romāns, un viņš ir izcilākais trilleru rakstnieks. Viņš ir meistars!
Associated Press

 

 

  • 5.04 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-813-0
Lpps: 416

Apgāda "Kontinents"
Reitings (9)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Sieviete spogulī
Sieviete spogulī Rebeka Džeimsa reitings
Līga

Šī grāmata ir satriecoša! ‘’Sieviete spogulī’’, pēc izlasīšanas, pilnīgi noteikti iekļaujas manu grāmatu topa augšgalā. Man patika gan laiks, kurā norisinās romāna notikumi, gan pati sižeta līnija. Ja man būtu jāraksturo, kāda žanra šis romāns ir, es teiktu, ka tas ir trilleris ar šausmu filmas elementiem. Dažbrīd man šķita, ka bailīgie momenti ir aprakstīti tik dzīvi, ka šķiet, es pati esmu klāt un piedalos romāna darbībā. Domāju, ka tas ir autores atzīstams talants likt lasītājam sajust šo klātesamības efektu. Romāna galvenā darbība risinās Vinterbornas namā, kura, es atļaušos bilst, ir grāmatas galvenā varone, jo ap to saistās visu varoņu dzīves. Neparastas gleznas, kurās mainās uzgleznotie tēli, pēkšņi skrāpējumi uz kakla bez īpaša izskaidrojuma, noslēpumains spogulis, kas tiek slēpts aiz aizslēgtām durvīm – tas viss un vēl daudz kas cits liek sajust intrigu un noslēpumu, kas vijas cauri visam romānam. Arī grāmatas atrisinājums ir negaidīts un liek pasmaidīt, jo ir skaidrs, ka nekas nebūt, pat ne tuvu, nav beidzies... Lai arī šis ir trilleris, es tomēr gribētu arī atzīmēt to, kas tas arī ir neparasts mīlasstāsts. Tas ir stāsts par slēptu mīlestību starp Vinterbornas saimnieku un viņa jauno guvernanti.Tas ir stāsts par tā laika principiem, kas neļāva ļauties mīlestībai, tā vietā to slēpjot, otram nodarot pāri. Katram tēlam šajā romānā ir sava vieta. Pat Vinterbronas saimnieka meitai ir nozīmīga loma saimnieka un jaunās guvernantes mīlasstāstā. Man patika, ka romānam cauri vijās divi atsevišķi stāsti – viens par 20. gadsimta Vinterbronas namu un tā saimnieku. Un tajā pašā laikā mūsdienas, kur varam iepazīties ar Vinterbronas nama mantinieci, kura mēģina atšifrēt šī nama noslēpumu un lāstu. Kopumā, grāmata ir piemērota karstām vasaras dienām, lasot to pludmalē un aizmirstot par visu apkārtējo. Grāmatu iesaku trilleru un neparastu mīlasstāstu cienītājiem.

Partneri