Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Vēlos būt tev līdzās
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

 

Dažkārt ir nepieciešams atkāpties no savas dzīves,

lai to varētu pa īstam ieraudzīt

 

Negaidīts atgadījums lidmašīnā Florai un Džeimsam sniedz iespēju pavadīt atvaļinājumu Francijas dienvidos. Mēnesis saulainajā Provansā izklausās pēc idilles ne tikai viņiem, bet arī abu ģimenei un draugiem. Šķiet, laimei neko vairāk nevajag – bagātīgas maltītes, izmeklēts vīns, pastaigas lavandu laukos un pilnīga aizmiršanās... Tomēr šis atvaļinājums izvēršas par daudz ko vairāk – ierodas nelūgti ciemiņi, uzplaukst aizliegtas jūtas, un atklājas rūpīgi slēpti noslēpumi... Vasarnieku dzīve mainās uz visiem laikiem – ikvienam ir pienācis laiks uzplēst savas dvēseles rētas, lai tās beidzot dziedētu.

 

Ketrinas Eljotas romānus ar nepacietību gaida, vēl pirms tie nonāk grāmatnīcu plauktos. Asprātīgo un dzīvesgudro varoņu gaitām aizrautīgi seko lasītājas visos kontinentos. Latvijā Ketrina Eljota jau ir kļuvusi par ikonu sieviešu literatūras bagātīgajā klāstā.

Grāmata Vēlos būt tev līdzās ir satraucoša un aizraujoši viegla, vienlaikus pilna smeldzīgu atziņu par pienākuma svaru pret sirds brīvības lidojumu. Šis romāns, tāpat kā autores iepriekš izdotie darbi– Zāles pret vientulību un Mans vīrs dzīvo kaimiņos –, rosina pārdomas vēl ilgi pēc tā izlasīšanas.

 

Silti, dzīvi, viegli... patiesi ievelkošs un izklaidējošs romāns.

Daily Mail

Brāzmainas, jautras vasaras nebēdnības. Svētīgi un dziedējoši.

Sunday Mirror

Izlasāms vienā elpas vilcienā!

The Times

Apburošs un pārsteigumu pilns!

Sofija Kinsela

Dzirkstoši un dzīvesgudri!

Meriana Kīza

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-823-9
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (16)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Viss sākas ar Parīzi
Viss sākas ar Parīzi Ketija Kellija reitings
Kristīne

Romantiski un aizkustinoši izspēlēti notikumi, ar tik daudz personāžiem, ka sākumā grūti izsekot līdzi, kuru savstarpējā saistība negaidīti atklājās vien pēdējā nodaļā. Lasot šo romānu, ir iespējams savilkt savas dzīves paralēles ar kādu no varoņiem, laikam tādēļ to ir tik lielā skaitā. Ja sākumā šķiet, ka darbība norisināsies Parīzē, tad tā gluži nav, tomēr šī pilsēta romānā ietver plašāku nozīmi nekā iespējams iztēloties.

Partneri