Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Kaisle
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 384 lpp.

 

 

Meredita Vailda ir mūsdienu romantiskās literatūras pasaules spožākais dārgakmens. Absolvējusi Hārvarda Universitāti, brīvi jūtas IT pasaulē un uzskata sevi par bezcerīgu romantiķi. Meredita dzīvo Ņūhempšīrā kopā ar vīru un trim bērniem.

Autores stilu raksturo lieliska, bagāta valoda, spraigs sižets un daudz romantikas... Lielākais grāmatu izdevējs Hachette Book Group par 7 miljoniem dolāru nopircis “Hakeru sērijas” grāmatas.

Erotiskas spriedzes piesātināts ceļojums hakeru pasaulē, pilns noslēpumu, melu un bīstamu netikumu.

Bleiks Lendons ir mana narkotika, mana apsēstība – ieradums, no kura es vairs nekad negrasos atteikties.

Ērika un Bleiks viens otru iekāro arvien vairāk. Tomēr mīlestība viņu izpratnē ir sarežģīta. Spēcīgiem, neatkarīgiem cilvēkiem, kuri pieraduši būt līderi savā dzīvē, ir grūti nomest visas maskas un atklāt otram savu vājumu - it īpaši tad, ja skarbā biznesa pasaule un pagātnes traumas ir likušas vienmēr uzbrukt pirmajiem. Tādēļ viņu attiecības līdzinās titānu cīņai – no debešķīgas kaisles un pilnīgas saplūšanas gultā līdz skarbam noraidījumam brīdī, kad aizskarts otra lepnums.

Biznesa afēras, tuvāko nodevība, mīlas trijstūri, alkas pēc dzīves piepildījuma un tam visam pāri – satraucoša, nepiesātināma, narkotiska kaisle, kurā patverties, lai uz mirkli aizmirstos. Meredita Vailda ir atradusi zelta griezumu rakstniecībā – īstajā laikā un pareizajās proporcijās atainojot gan modernās pasaules dinamiku, gan ārkārtīgi izjustu erotiku un aizkustinošu mīlestību, kurai mūsdienu cilvēks bieži izvēlas neticēt.

 

Meredita gluži maģiskā veidā darbojas ar kaisles un dusmu enerģiju, dozējot to tik precīzi, ka lasītājs ir pilnīgi apburts.

Pages Romance Reviews

Es pavisam noteikti varētu šo grāmatu pārlasīt vēl un vēl. Lieliski!

Kris & Vic Book Therapy Cafe

 Vairāk par šīs sērijas romāniem lasiet Ivitas blogā: Meredita Vailda. Hakeru sērija.

  • 9.74 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-826-0
Lpps: 384

Apgāda "Kontinents"
Reitings (44)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Dana

    Kad planojat izdot nakosho daļu?

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Nāves viesulis
Nāves viesulis Džozefs Fainders reitings
Maija

Nāves viesulī Džozefs Fainders parāda, kā var kļūt par mērķi iznīcināšanai. Ir jābūt ārkārtīgi gudram, lai no tā varētu tikt ārā, bet viss var būt saistīts tikai un vienīgi ar to, ka ir samainīti datori. http://domgraudi.blogspot.com/2019/07/naves-viesulis-dzozefs-fainders.html

Partneri