Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Nepakļāvīgā  imperatore Elizabete
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Liene Akmens, vāka dizains Artūrs Zariņš, 480 lpp.

 

Elisone Pataki ir kritiķu slavētā New York Times vēsturisko bestselleru autore, ar izcilību beigusi Jeila universitāti. Elisone Pataki ir bijušā Ņujorkas štata gubernatora Džordža Elmera Pataki meita. Autores ģimene ir cēlusies no Ungārijas, un tas pamudināja viņu uzrakstīt grāmatu par Bavārijas Elizabeti.

 

1853. gadā Hābsburgi ir ietekmīgākā valdnieku dinastija. Franča Jozefa impērija stiepjas no Austrijas līdz Krievijai un no Vācijas līdz Itālijai. Viņš ir jauns un gatavs precēties.

Piecpadsmit gadus vecā Bavārijas hercogiene Elizabete, dēvēta par Sisi, kopā ar vecāko māsu – jaunā imperatora saderināto – brauc uz Austriju. Drīz pēc ierašanās Sisi nonāk negaidītas dilemmas priekšā, jo ir iemīlējusies māsas līgavainī. Franci Jozefu ir savaldzinājis Sisi vientiesīgais šarms, enerģijas pilnais gars un skaistums, kam nav līdzinieku. Viņš atsauc saderināšanos un paziņo, ka vēlas precēties ar Sisi...

 

Ārkārtīgi ievelkoši par noslēpumainas, inteliģentas un satriecoši skaistas valdnieces dzīvi Eiropas galmā.

Mišela Morena, bestsellera Madame Tiso autore

 

Gudri uzrakstīta, interesanta, pilna ar nodevību, intrigām un mīlestību – šis romāns neatlaida manu uzmanību līdz pēdējai lappusei.

Lī Vudrafa, New York Times bestselleru autore

 

Romāns ir kā niansēts, spilgts ceļojums uz Austriju. Brīnišķīgs, meistarīgi uzrakstīts stāsts, kurā netrūkst vēsturisku detaļu un politisku intrigu.

Publishers Weekly

 

 

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-820-8
Lpps: 480

Apgāda "Kontinents"
Reitings (4)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Atriebes impērija
Atriebes impērija Kristīna Doda reitings
Maija

Ieskats apbrīnojami stipras sievietes izmaiņās. Romānā viņa bija parādīta kā izcila varone, kura gatava cīnīties nevis grimt purvā un iznīkt. Viņa izvēlas pati savu ceļu nevis izmanto viņai piedāvāto ceļu. https://domgraudi.blogspot.com/2019/03/atriebes-imperija-kristina-doda.html

Partneri