Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Dziļie ūdeņi
Par grāmatu:

Aizraujošs detektīvs par neatklātiem noslēpumiem un slepkavu, kas neapstājas...

Vairāk nekā 50 New York Times pārdotāko grāmatu autore Džeina Ena Krenca romantisko spriedzes romānu jomā joprojām ir nepārspējama. Šoreiz autore ir savijusi strauju un intriģējošu detektīvstāstu, kura notikumiem sekojot, laiks aizrit nemanot. Nepiepildītas kaislības piesātinājums pulsē no varoņu dialogiem, arvien jauni pārsteidzoši izmeklēšanas pavērsieni neļauj izlaist grāmatu no rokām, kamēr nav aizvērta pēdējā lappuse.

 

Medlina zina tā vīrieša vārdu, kurš izpostīja viņas ģimenes mieru uz ilgiem gadiem. Taču viņa nezina, kādu noslēpumu šis vīrietis ir atstājis vecajā „Rītausmas raga” viesnīcā.

 

Par spīti pagātnes noslēpumiem, dzīve notiek šodien, un jaunais politiķis Trevors Vebsters ir gatavs uz visu, lai nosargātu gadiem ilgi bruģētu ceļu uz Ovālo kabinetu.

 

Kad ietekme un ambīcijas saduras ar patiesības meklējumiem, sākas cīņa bez noteikumiem...

 

Krencas romānu centrā vienmēr ir galveno varoņu attiecības. Spēcīgi, satraucoši,

sirsnīgi – iespējams, Krencas labākais romāns šogad.

The Seattle Times

Krencas grāmatu cienītāji atkal būs trāpījuši desmitniekā, jo romantisko spriedzes romānu meistare piedāvā mums kārtējo izcilo kombināciju – izteiksmīgus personāžus, veikli savītu sižetu, kvēlojošu seksuālo ķīmiju, kas aizrauj un satricina.

Booklist

Satriecoši straujš brauciens romantiskās spriedzes vilcienā... Piesprādzējieties un par miegu aizmirstiet, jo – ik brīdi, kad iedomāsieties, ka viss jau ir skaidrs, Dziļie ūdeņi jums piedāvās jaunu pavērsienu.

BookPage

Iespēja aizmirsties noslēpumiem apvītā romantikā.

People

  • 5.04 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-834-5
Lpps: 384

Apgāda "Kontinents"
Reitings (7)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Zane

    Interesanta.

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Laulību līgums
Laulību līgums Mišela Ričmonda reitings
Maija

Iespēja pārdomāt, kas ir laulība mūsu sabiedrībā. http://domgraudi.blogspot.com/2017/06/laulibu-ligums-ricmonda-misela.html

Partneri