Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Mīlestība
Par grāmatu:

#1 The New York Times un USA Today bestsellers

 

Meredita Vailda

Mīlestība

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 384 lpp.

 

 

Ērika un Bleiks beidzot ir laimīgi. Viņi gatavojas kāzām, abu uzņēmumi veiksmīgi attīstās, un mīlētāju vienīgā vēlēšanās ir būt kopā mūžīgi gan priekos, gan bēdās, gan... fiziskās baudas robežu iepazīšanā.

 

Varas spēles darbā un gultā nu kļuvušas par Ērikas un Bleika attiecību daļu, kas citiem varbūt šķistu nepieņemama, bet viņiem tā ir kā narkotika, kas ļauj balansēt starp atļauto un aizliegto, nemitīgi jautājot: “Būt vai nebūt, iekarot vai pakļauties? Ienīst vai mīlēt?”

 

Tomēr abu dzīve ir nesaraujami saistīta ar citiem cilvēkiem – tāpat kā domino spēlē, satricinājums viena liktenī izraisa viļņošanos arī pārējos. Negaidīti pavērsieni atkal apdraud Ērikas drošību. Bleiks, kā allaž, vēlas mīļoto pasargāt, taču viņa spēkos nav paredzēt visus ļaundaru manevrus.

 

Meredita Vailda ir mūsdienu romantiskās literatūras pasaules spožākais dārgakmens. Absolvējusi Hārvarda Universitāti, brīvi jūtas IT pasaulē un uzskata sevi par bezcerīgu romantiķi. Meredita dzīvo Ņūhempšīrā kopā ar vīru un trim bērniem. Autores stilu raksturo lieliska, bagāta valoda, spraigs sižets un daudz romantikas... Lielākais grāmatu izdevējs Hachette Book Group par 7 miljoniem dolāru nopircis “Hakeru sērijas” grāmatas.

 

„Hakeru sērija” ir seksīgs ceļojums tehnoloģiju speciālistu pasaulē, pilns noslēpumu, melu un netikumu. Tiklīdz ķersieties pie pirmās grāmatas, vairs nespēsiet rimties, kamēr nebūs izlasītas tās visas.

Art, Books & Coffee

 

 Par šīs sērijas romāniem vairāk lasiet Ivitas blogā: Meredita Vailda. Hakeru sērija.

 

 

  • 9.74 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-839-0
Lpps: 384

Apgāda "Kontinents"
Reitings (26)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • vineta

    Man tieši tāds pats jautājums kā Megija.

  • Megija

    Labdien! Vai šī hakeru sērijas daļa jau ir nopērkama grāmatnīcās? Ja jā, tad kurās? :)

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Tiffany zvaigznes
Tiffany zvaigznes Diāna Džesta reitings
Pele

Absolūti šarmanti, viegli un satricināmi! Kopš sāku lasīt, nespēju nolikt malā. Lasīju līdz rītdienai. Burtiski apriju šo grāmatu. Rīta pusē izslēdzot gaismu, cīnījos pretī vēlmei vēlreiz šo grāmatu lēnām pārlasīt, lai kārtīgi izgaršotu. Visām E. Zolā "Dāmu paradīzes" fanēm noteikti iesaku izlasīt šo! Reti kad nākas lasīt tik smalku un niansētu cilvēku attiecību un iekšējās pasaules atspoguļojumu. Burvīgi un kolorīti tēli, negaidīti sižeta pavērsieni, lieliska rakstnieces valoda. Paldies tulkotājai! Lūdzu, lūdzu, vēl kaut ko no šīs rakstnieces Latvijas grāmatnīcu plauktiņos!

Partneri