Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Brīvais lidojums
Par grāmatu:

Tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

 

 

Džila Mensela ir viena no visvairāk lasītajām Lielbritānijas autorēm Latvijā un pasaulē.  Kā ierasts, viņa liek lietā visus līdzekļus – asprātīgu tēlojumu, stindzinošus baiļu mirkļus, neparedzamas intrigas un visnegaidītāko risinājumu.

 

Aizkustinošs romantisks stāsts par patiesas draudzības un mīlestības spēku, sirsnību un tuvu cilvēku atbalstu, kāds šajā dzīvē ir nepieciešams ikvienam.

 

Reizēm dzīve izspēlē jokus. Viena cilvēka dramatisks likteņa pavērsiens var kļūt par gaismas staru kāda cita dzīvē. Kad cilvēki ir jauni un iemīlējušies, un skatās pasaulē atklāti, viņi negaida, pat nenojauš, ar kādām situācijām sastapsies un kā paši tās pārdzīvos… 

 

Trīs aizraujoši un pārdomu vērti stāsti savijas kopējā piedzīvojumā, kurā uzmanības centrā atrodas cilvēka dzīve šeit un tagad, jo kurš gan zina, ko nesīs rītdiena?

 

 

Līdzīgi kā autores iepriekšējos romānos Bez piecām minūtēm laimīgi, Mīlestība un citas spēles unMīlestības neparedzamās sekas Džilas Menselas jaunais romāns liek pieķerties dzīvei ar abām rokām un izbaudīt katru mirkli… Džodžo Mojas un Erikas Džeimsas fani būs sajūsmā.

 

 

 

Rakstnieces meistarība pieaug ar katru romānu. Dzīvesgudra un ļoti gaiša grāmata.

Good Housekeeping

Meistarīgi savīts, ticams un sirsnīgs stāsts par mīlestību *****!

Heat


Džila Mensela ir sasniegusi nākamo līmeni. Jūs iemīlēsiet šīs grāmatas varoņus no pirmajām lappusēm.  

Sun

Vairāk lasiet Ivitas blogā: Džila Mensela "Brīvais lidojums".

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-837-6
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (17)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Daiga

Izlasīju Noras Robertsas grāmatu "Zemstraumes". Grāmata ir interesanta un aizraujoša, taču tajā ir daudz gramatisko kļūdu.

Partneri