Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Džekpots
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Liāna Blumberga, vāka dizains Dairis Hofmanis, 512 lpp.

 

Viņai ir divdesmit. Skaista, spēcīga, asprātīga un līdz izmisumam nabadzīga, turklāt ar mazu bērnu uz rokām. Lūena Tailere saņem piedāvājumu laimēt loterijā simts miljonus dolāru. Perfekta nacionālās izlozes kandidāte, gards kumoss presei un cerība miljoniem loterijas spēlmaņu…

Tas ir piedāvājums, kuru viņa nevar noraidīt. Ja Lūena atteiktos iesaistīties, viņa tiktu nogalināta… un naudu laimētu kāds cits bezcerīgais. Lūana kādu brīdi cīnās ar sirdsapziņu, jo viņa ir nabadzīga, bet godīga, līdz izlemj ļauties kārdinājumam. Tik tālu viss lieliski... Ja vien negadījies tas briesmīgais notikums ar Lūanas draugu, kurš vēl dzīvs būdams nekam nebija derīgs, un nu ir beigts un pagalam… Kurš tiek turēts aizdomās, kā jums šķiet?

 

Romāns ir veco labo laiku detektīva paraugs – meistarīgi nospriegots un gudri savīts asa sižeta trilleris, tikpat ātrs un neparedzams kā mazās, vieglās loterijas bumbiņas, ar kurām saistās tik daudz trauslu sapņu un cerību.

 

Deivids Baldači – autors, kurš ir spējīgs radīt vairākus New York Times bestsellerus vienlaicīgi, un neapšaubāmi viens no spēcīgākajiem trilleru rakstniekiem mūsdienās – jau atkal pārsteidz lasītājus ar apbrīnojami spraigu krimināldrāmu un vēl nebijušu galveno varoni. Autors sarakstījis 32 romānus, kas tulkoti 35 pasaules valstīs, un ir ilgspēlējošs labāko autoru TOP līderis, kā arī jurists un filantrops, privāta fonda cīņai ar analfabētismu Wish You Well dibinātājs.

 

Latvijā iznākušie Deivida Baldači romāni Kamieļu klubs un Kolekcionāri ātri pazuda no grāmatu veikalu plauktiem.

 

 

Baldači nesamierinās ar otro labāko rezultātu. Tas redzams, lasot šo romānu par nabadzīgo un bagāto pasauļu sadursmi nacionālās loterijas arēnā.

Library Journal

 

Strauji un biedējoši!

Cosmopolitan

 Vairāk lasiet Baltā runča blogā: Džekpots.

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-847-5
Lpps: 512

Apgāda "Kontinents"
Reitings (9)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Dārgumu medības
Dārgumu medības Džordžeta Heiere reitings
Alla

Esmu Maknotas fane, BET šīs autoresdarbi man liekas pliekani un neinteresanti, izdodiet tak kādus interesantākus romānus

Partneri