Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Atriebes impērija
Par grāmatu:

Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Dairis Hofmanis, 480 lpp.

 

 

Spraigs un ievelkošs kriminālromāns, kas raisa neatslābstošu interesi līdz pat negaidītam atrisinājumam.

 

Veiksmīgā dizainere Teilore Samersa kļūst par nejaušu liecinieci noziegumam, kuru viņai izdodas novērst. Par to viņai nākas samaksāt ļoti augstu cenu. Viņa zaudē visu – darbu, reputāciju un pat savu vārdu.

Drosme, azarts un izdzīvošanas alkas aizved Teilori uz bērnības kalniem, kuros mīt melnie lāči, vientuļi romantiķi un aukstasinīgi noziedznieki.

 

Šis dramatiskais stāsts liek aizturētu elpu sekot varoņu gaitām ceļā pretim taisnīgai atriebei un romantiskam piepildījumam. Autores romāni tiek gaidīti un lasīti visā pasaulē, jo alkas pēc piedzīvojumiem un mīlestības dzīvo ikkatrā cilvēkā.

 

Kristīna Doda ir New York Times bestselleru autore, kuras romāni

pārtulkoti vairāk nekā piecpadsmit valodās, viņa ir saņēmusi Amerikā prestižo mīlestības romānu balvu Zelta sirds un RITA.

Library Journal nosaucis rakstnieci par gada labāko autori. Romāns Kārdinājums. Etīde tumšsārtos toņos ieguvis Lasītākās grāmatas balvu.

 

Kristīna Doda ir mana mīļākā autore... romantikas, asā sižeta un burvju

sastāvdaļas – sirds – dēļ.

Džeina Ena Krenca

 

Kristīna Doda savā jaunākajā romānā pasniedz veiksmīgi sajauktu nozieguma un romantikas kokteili.

BookPage 

 

Spraigs, satricinošs un valdzinošs.

Library Journal 

 

Iespaidīgs un aizraujošs romāns.

Booklist

 

 

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-841-3
Lpps: 480

Apgāda "Kontinents"
Reitings (14)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Ieskats apbrīnojami stipras sievietes izmaiņās. Romānā viņa bija parādīta kā izcila varone, kura gatava cīnīties nevis grimt purvā un iznīkt. Viņa izvēlas pati savu ceļu nevis izmanto viņai piedāvāto ceļu. https://domgraudi.blogspot.com/2019/03/atriebes-imperija-kristina-doda.html

  • Lasītāja

    Esmu izlasījusi laikam visas Dodas izdotās grāmatas latviešu valodā un esmu bijusi par tām sajūsmā, bet ne šo. Lasot šo grāmatu, man nelikās ka tā būtu Dodas grāmata.

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Mirušajiem pa pēdām
Mirušajiem pa pēdām Pīters Džeimss reitings
Lilita

Vēlējos labot Jūsu apgalvojumu: "Šis ir otrais Latvijā izdotais romāns sērijā par detektīvu Roju Greisu, kuru lasītājs iepazinis Pītera Džeimsa romānā Nāvējoši dzīvs" Šis ir ceturtais Latvijā latviešu valodā izdotais Pītera Džeimsa romāns. 1) "Partenri", izd. Kontinents, 2006 2) "Slepkavība tiešaraidē", izd. Kontinents, 2006 3) "Navējoši dzīvs", izd. Kontinets, 2014 4) un nu "Mirušajiem pa pēdām" .... :)

Partneri