Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Pēdējā jūdze
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Liene Akmens, vāka dizains Artūrs Zariņš, 464 lpp.

 

Melvins Marss reiz bija talantīgs futbolists, kuram tika paredzēta galvu reibinoša karjera, pasaules slava, miljoni bankas kontā... Tagad viņš gatavojas saņemt augstāko soda mēru – nāvējošu injekciju. Pēdējā brīdī nāvessoda izpilde tiek apturēta – Marsa izdarītajos noziegumos atzinies kāds cits ieslodzītais. Izmeklētājiem jāatbild uz ļoti sarežģītiem jautājumiem. Vai tiešām Marss ir nepatiesi apsūdzēts un ASV tiesu sistēmas dēļ nevainīgiem cilvēkiem cietumā jāpavada gadu desmiti? Bet varbūt negaidītais pavērsiens ir tikai meistarīgi iestudēta izrāde?

Šo rēbusu atrisināt uzņemas Eimoss Dekers – ar fenomenālu atmiņu un antisociālu raksturu apveltīts detektīvs, kurš patiesību vērtē augstāk nekā pieklājību. Ar viņa gādību pie lietas izmeklēšanas ķeras īpašā FIB vienība, pat nenojaušot, cik smagas sviras tiks iekustinātas šī nežēlīgā, bet šķietami banālā nozieguma cēloņu meklējumos.

 

Latvijā izdotais autora romāns Džekpots jau tūlīt pēc iznākšanas grāmatnīcās kļuva par vienu no pirktākajām grāmatām.

 

 

Daudzu New York Times bestselleru autors Deivids Baldači neapšaubāmi ir viens no spēcīgākajiem trilleru rakstniekiem mūsdienās. Autora romāni tulkoti 45 valodās un izdoti vairāk nekā 80 valstīs. Baldači ir panākumiem bagāts autors, kā arī jurists un filantrops, viņš dibinājis privātu fondu cīņai ar analfabētismu Wish You Well.

 

Satraucoši un izglītojoši! Kā vienmēr, Baldači darbība ir strauja un mežonīga. Pēdējā jūdze ir kaut kas vairāk par ierastu trilleri.

Associated Press

 

 

Eimoss Dekers ir viens no iecienītākajiem varoņiem Baldači trilleru pasaulē.

BookReporter.com

 

 

Pārliecinoši samezglots sižets sniedz emocionālu rezonansi. Grāmatas beigās autors pārsteidz ar izkoptu virtuozitāti, sagriežot notikumu plūsmu negaidītā virzienā.

Library Journal

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-838-3
Lpps: 464

Apgāda "Kontinents"
Reitings (7)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Mikimoto pērles
Mikimoto pērles J P Delaney reitings
Līga

Grāmata ir ne tikai 2017. gada hīts psiholoģisko trilleru vidū, bet arī jau top filmas veidolā uz lielajiem ekrāniem. Es sāku lasīt šo grāmatu, un man ļoti ātri tapa skaidrs, kāpēc šis romāns ir ieguvis tik lielu lasītāju atsaucību. Ļoti eleganta lasāmviela. Lasot šo grāmatu, nekad nejutos garlaikota. Romāns uzturēja intrigu, līdz ar to grāmata ievilka sevī un neļāva novērst uzmanību uz kaut ko citu. Grāmata ir ļoti savdabīga, jo tajā vienlaikus lasītājs seko līdz pagātnei un tagadnei - meistarīgi tiek savīts stāsts par meiteni, kas agrāk dzīvoja Folgeitstrītas 1. numurā un meiteni, kura tur dzīvo tagad. Vispār, interesanti, bet visa romāna gaitā, šī māja ir visu notikumu epicentrā – visi ievērojamākie notikumi notiek tieši tur – gan iepazīšanās, gan konflikti, gan slepkavība. Tāpat arī visa romāna garumā, cauri vijas jautājums – kurš ir nogalinājis meiteni no pagātnes - Emmu, un vai tas pats liktenis sagaida arī mājas jauno iemītnieci - Džeinu? Vai iespējams, ka vainīgs ir mājas saimnieks un Džeinas jaunais mīļotais – Edvards? Tieši neziņa par to, kas sagaida nākamajā nodaļā, ļauj justies kā izmeklētājam, un sekot līdzi notikumu attīstībai, pašam domājot līdzi. Grāmatu iesaku lasītājiem, kam patīk spraigs sižets un negaidītas beigas.

Partneri