Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Sadragātie sapņi
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Sintija Rimšele, vāka dizains Artūrs Zariņš, 464 lpp.

 

Slavenā Holivudas aktrise Īdena Railija piedzīvo dramatisku dzīves posmu – viņas laulība ir izjukusi, karjeras virsotnē ir auksti un vientuļi, un viņa ir nogurusi no tēlošanas… Īdena nolemj doties uz vecāku māju bērnības zemē, lai atgūtos, sakārtotu domas un iedvesmotos savam jaunajam projektam. Viņa ir nolēmusi uzņemt filmu par savu māti Ketrinu Sviftu – populāru bērnu grāmatu rakstnieci, kura traģiski gājusi bojā, kad Īdena bija pavisam maza.

Īdena nevarēja nojaust, ka satiks cilvēku, kuram būtu gatava uzticēt visu savu dzīvi, bet kura noslēpums var sagraut Īdenas sapņus un aizraut jauniegūto laimi melu bezdibenī…

 

Aizraujošs sižets, savīts kā spirāle, kas pa aplim arvien attin negaidītus pavērsienus, lieliska valoda un ticami tēlu portreti. Romāns, kas ir izlasāms vienā elpas vilcienā, liek ilgstoši pārdomāt savu dzīvi.

 

Daudzkārt godalgotajai romānu autorei Diānai Čemberlenai piemīt  sevišķi intīma un skaudra cilvēka emocionālās pasaules izjūta. Savā daiļradē autore pievērsusies cilvēku attiecību sarežģītajiem līkločiem. Autores kontā ir divdesmit četri romāni, tulkoti daudzās pasaules valodās, un vairākas RITA romantiskā romāna balvas.

 

Spirgts, pārliecinoši ievelkošs un noskaņās bagātīgs vēstījums.

Publishers Weekly

 

Gatavojieties, ka šī lieliski veidotā ģimenes drāma saraus jūsu sirds stīgas…

Sunday Mirror

 

Blīvi savīta drāma, kas nospriego lasītāja uzmanību līdz pēdējai lappusei.

Fabulous   

 

 Vairāk lasiet blogā Sienakaudze.lv: Diāna Čemberlena "Sadragātie sapņi".

 

  • 10.86 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-862-8
Lpps: 464

Apgāda "Kontinents"
Reitings (5)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Grāmata bija interesanta, zināmā mērā tas ir psiholoģisks romāns, kuru lasot var pārdomāt, kāpēc un kā cilvēka dzīve var būt ietekmēta. https://domgraudi.blogspot.com/2017/07/sadragatie-sapni-diana-cemberlena.html

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Sniega eņģelis
Sniega eņģelis Lulū Teilore reitings
VITA

Šīs rakstnieces darbi ir ļoti aizraujoši un grāmata tiek izlasīta vienā elpas vilcienā

Partneri