Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Lukrēcija Bordža Vatikāna princese
Par grāmatu:

Tulkojusi Diāna Smilga, vāka dizains Artūrs Zariņš, 480 lpp.

 

Asinsgrēks, aizliegtā mīla un nāvējošas kaislības 15. gadsimta Romā

 

Augusi ietekmīga Romas kardināla ģimenē, Lukrēcija piepeši kļūst par ārkārtīgi ietekmīgu figūru – Vatikāna princesi. Kad Lukrēcijas tēvs kāpj pāvesta tronī, viņas dzīve mainās.

Lukrēcija tiek ierauta intrigu, kaislību, nodevības un grēka virpulī, kas pat vairāku gadsimtu gaitā nav zaudējis sabiedrības interesi.

Bordžu dzimtas vēsture ir rakstīta ar indi un asinīm. Pēc otrā vīra slepkavības Lukrēcija apprecējās ar Ferrāras hercoga dēlu Alfonso d`Esti…

 

K.V. Gortnera vēsturisko romānu galerijas spožākā zvaigzne – stāsts par Bordžu ģimenes kaislībām – aizrauj elpu jau no pirmajām lappusēm.

 

Filipas Gregorijas faniem patiks rūpīgi savērptā vēsturiskā drāma par dzimtu, kuras pieminēšana raisa drebuļus ikvienam, kurš dzirdējis Bordžu vārdu.

 

 

Latvijas lasītājiem jau zināma K.V. Gortnera virtuozitāte romānos Katrīnas Mediči grēksūdze un Karalienes zvērests.K.V. Gortners ieguvis maģistra grādu rakstniecībā un padziļināti apguvis renesanses laikmeta vēsturi.

Vērienīgos ceļojumos autors ievāc materiālu saviem romāniem, viņš ir gan dzīvojis Spānijas pilī, gan dejojis galjardu Tjūdoru nama lielajā zālē.

 

 

K. V. Gortnera darbs ir stāsts par kaislībām, politiskām sazvērestībām un varu, kas saindē dvēseli. Gortners iedzīvina interesantu un oriģinālu skatījumu uz šīs drāmas galveno personāžu - Lukrēciju Bordžu. Šis grēcīgais ceļojums Romas nežēlīgākās dinastijas dzīlēs ir neticami aizraujošs.

Elisona Pataki

 

Smalki izpētīts laikmets. Baudāmi pasniegts, kaislību pilnais romāns karaliski papildina labāko vēsturisko šedevru galeriju.

Library Journal

  • 10.64 €


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-812-3
Lpps: 480

Apgāda "Kontinents"
Reitings (4)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Laulību līgums
Laulību līgums Mišela Ričmonda reitings
Maija

Iespēja pārdomāt, kas ir laulība mūsu sabiedrībā. http://domgraudi.blogspot.com/2017/06/laulibu-ligums-ricmonda-misela.html

Partneri