Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Laulību līgums
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 480 lpp.

 

Romāns šokē, biedē un liek domāt.

Dīns Kūncs, autors

 

Līgumam piemita neizskaidrojams, magnētisks spēks,

kuram mēs nespējām un arī nevēlējāmies pretoties.

Elisa un Džeiks ir lielisks pāris. Viņa – talantīga juriste, kas virzās augšup pa karjeras kāpnēm, viņš – veiksmīgs psihoterapeits ar savu privātpraksi. Abi ir tikko apprecējušies un pilni cerību uz mīlestības caurstrāvotu kopdzīvi.

Kad kāds nesen iepazīts draugs Elisai un Džeikam pasniedz kāzu dāvanu – laulību līgumu –, viņi to uztver kā zīmi, kas apstiprina abu lēmuma nopietnību. Būdami gana azartiski pēc dabas un neprātīgi iemīlējušies viens otrā, viņi, ilgi nedomājot, līgumu paraksta. Galu galā – dokumentā ierakstītie nosacījumi šķiet atbilstoši ideālai laulībai. Vienmēr paceliet klausuli, kad zvana jūsu laulātais. Dodieties ceļojumos kopā ar mīļoto. Ik pa laikam pasniedziet viens otram dāvanas... Nekad nevienam nestāstiet par šo līgumu.

Un vārdi līdz nāve jūs šķirs iegūst jaunu nozīmi… 

 

 

Mišela Ričmonda savā spožajā psiholoģiskajā trillerī aukstasinīgi preparē modernās laulības vistumšākos nostūrus. Vai mūžīga mīlestība ir iespējama? Cik tālu cilvēks ir gatavs iet, lai to īstenotu?

 

Laulību līgums tulkots 28 valodās, un literatūrkritiķi šo romānu jau tagad nodēvējuši par gada atklājumu. Grāmatas panākumi ir iespaidīgi, tās ekranizēšanas tiesības nekavējoties iegādājusies kompānija 20th Centurie Fox.

 

Burvīgs psiholoģiskais trilleris! Grodi savīts, tomēr viegli lasāms.

J P Delaney, romāna Mikimoto pērles autors

 

Ričmonda ir talantīga stāstniece. Laulību līgums pat bez atraktīviem trikiem ierauj kā atvarā, liekot lasīt cauru nakti līdz pēdējai lappusei.

Liza Angere, trilleru rakstniece

 

Pārliecinoši saistošs darbs! Nelielas nodevas laulības stiprināšanai nevar traucēt, vai ne? Līdz vienubrīd jūs apšaubāt visu, ko zināt par veiksmīgu laulību…

Liza Gārdnere, rakstniece

Vairāk lasiet blogā: Sienakaudze.lv: Mišela Ričmonda "Laulību līgums"

                               Domu graudi: Laulību līgums. Ričmonda Mišela


Lasīt onlainā
  • 10.86 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-865-9
Lpps: 480

Apgāda "Kontinents"
Reitings (11)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Iespēja pārdomāt, kas ir laulība mūsu sabiedrībā. http://domgraudi.blogspot.com/2017/06/laulibu-ligums-ricmonda-misela.html

  • Līga

    Man vienmēr ir patikuši psiholoģiskie trilleri, jo tie dod garantiju tam, ka sižets būs spraigs un uzmanība tiks noturēta ilgā laika sprīdī. Mišelas Ričmondas romāns ''Laulību līgums'' ir tieši tāds. Romāns ievelk sevī ar intrigu par to, kas īsti ir Laulību līgums, ko pāris paraksta, uzskatot to par vienkārši joku, un, kā šis parakstītais papīrs izmaina viņu dzīves dažu nedēļu laikā. Man, personīgi, ir grūti iedomāties, ka kaut kas tāds būtu iespējams reālajā dzīvē, jo līgums ir skarbs. Piemēram, ja netiek uzdāvināta dāvana otrai pusītei noteiktajā dienā, cilvēks tiek sodīts ar cietumu. Bet tieši tas nereālais ‘’ka tā var būt’’, izraisa vislielāko interesi. Džeiks grāmatā tiek iepazīstināts kā psihoterapeits, kurš ir spontāns un rīkojas mirkļu uzplūdā. Savukārt, Elisa ir juriste, kurai patīk ļauties piedzīvojumiem, un arī parakstītais laulību līgums liek viņai to uztvert kā jaunu izaicinājumu. Abu atsevišķie raksturi strauji vijas cauri visam grāmatas sižetam, liekot katru iepazīt tuvāk pavisam no citas puses. Arī romāna nobeigums ir pēkšņs, dodot laiku lasītājam domāt līdz un pamazām izdomāt scenāriju, kā galu galā romāns beigsies. Grāmatu ir viegli lasīt, jo tā ir sadalīta īsās nodaļās, līdz ar to, uzmanība tiek noturēta un nav sajūta, ka nodaļa ‘’velkas’’ mūžīgi. Psiholoģisko trilleru cienītājiem romāns patiks!

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Svētlaimes medniece
Svētlaimes medniece Ieva Sīmane reitings
Lasītāja

Izlasīju grāmatu, bet tā arī nesapratu, ko esmu izlasījusi! Mani šī grāmata neaizrāva!

Partneri