Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Tikai starp māsām
Par grāmatu:

Tulkojusi Dina Kārkliņa, Artūra Zariņa vāka dizains, 512 lpp.

 

Dzīvesgudri un iedvesmojoši!

WOMAN

 

Pasaules bestselleru autore Ketija Kellija savij žilbinošu, sirdsgudru stāstupar mātēm un meitām, ģimenēm un draugiem. Romāns atklāj sievietes mīlestības dziedējošo spēku un drosmi ieskatīties acīs pagātnes notikumiem, lai ar jaunu elpu dzīvotu šeit un tagad.

 

Kesija visu savu mūžu ir darījusi tikai to, kas ir pareizi. Atbildības nasta, kuru viņa pati sev uzvēlusi, ir tik liela, ka ar steigu jāmeklē risinājums.

Viņas māsa Koko ir veiksmīga uzņēmēja, bet privātajā dzīvē ļoti noslēgta. Negaidot romantiska vēsma iebrāžas viņas dzīvē kā jauns, skaists sākums.

Dramatisks notikums savulaik sagriezis viņu dzīves vērpetē, un māsas vēl nenojauš, cik tuvu ir gaidītā laime...

Tikai atšķetinot pagātnes mezglus, atklājas ģimenes kopības izjūta, kas caur laika pārbaudi izturējušiem noslēpumiem raisa patiesu uzticēšanos un mīlestību.

 

 

Apgādā Kontinents izdotās grāmatas Medus karaliene, Viss sākas ar Parīzi un citi Ketijas Kellijas darbi arvien ir ļoti populāri.

 

 

 

Vieds, sirsnīgs un pilns bagātīgu raksturu.

Meriana Kīza

 

Lielisks gudru pārdomu un gaišu cerību pilns darbs.

RT Book Reviews

 

Izklaidējoši, dzīvi un sirsnīgi – kā lieliska, aizraujoša filma.

Irish Independent

 

 

 

  • 10.86 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-811-0
Lpps: 512

Apgāda "Kontinents"
Reitings (0)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Maija

Lasot grāmatu vienlaicīgi rodas vēlme dejot, bet tajā pašā laikā rodas vēlme saspringt, sažņaugt rokas un tikt ar visu galā. Ir interesanti sekot Stellas dzīvei. Pagātne savijas at tagadni un rada nākotni. Pārdzīvojumu daudz. Ir iespējas ieskatīties arī citu sieviešu dzīvēs. Stella nav vienīgā. https://domgraudi.blogspot.com/2020/01/muchachas-viss-meitenu-rokas-katrina.html

Partneri