Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Sieviete logā
Par grāmatu:

Tulkojusi Gunita Mežule, Artūra Zariņa vāka dizains, 432 lpp.

Vēl nenonācis grāmatnīcu plauktos, A.Dž. Finna romāns izraisījis vētrainu reakciju  un komentārus izdevēju un mediju telpā kā viena no desmitgades visgaidītākajām debijām. Romāns tiks publicēts trīsdesmit sešās valodās visā pasaulē un pēc tā motīviem Fox studija jau veido lielbudžeta filmu.

 

Vai vienmēr var ticēt tam, ko redz?

 

Anna Foksa dzīvo viena – patvērusies savā Ņujorkas mājā, un viņas mīļākā un gandrīz vienīgā nodarbe ir vērot pa logu savus kaimiņus.

Viendien pretējā mājā ievācas Raseli. Tēvs, māte un pusaugu dēls. Ideāla ģimene. Taču tad, kad Anna kādu vakaru, paskatījusies ārā pa logu, ierauga ko tādu, kas nav domāts viņas acīm, sievietes pasaule sāk brukt...

Kas ir īsts? Kas izdomāts? Kam draud briesmas? Kurš visu kontrolē? Šajā velnišķīgi aizraujošajā trillerī neviens un nekas nav tāds, kā sākotnēji izskatās. Turklāt tā nav paranoja, jo viss notiek īstenībā...

 

Pavērsienu pilna un spēcīga, asprātīga un aizkustinoša. Sieviete logā ir gudrs un izsmalcināts psiholoģiskās spriedzes romāns, kas atsauc atmiņā Hičkoka labākos darbus. 

 

Gada drosmīgākā debija

Romāna autortiesības pārdotas 36 valstīs

 

Sieviete logā viena no tām retajām grāmatām, kuru patiešām nav iespējams nolikt malā. Valoda ir tīra un bieži vien apbrīnojama. Tas, kā autors izspēlē savu absolūti oriģinālo stāstu uz film noir fona, ir reizē patīkami un sirdi stindzinoši.

Stīvens Kings

 

Apbrīnojami! Satraucoši! Burvīgi un pārsteidzoši... Autors radījis jaunās tūkstošgades noir žanra romānu, kas ir pilns ar aizraujošiem tēliem, vienreizējiem pavērsieniem.

New York Times bestselleru autore Džiliana Flinna

 

Autora debija attaisno skaļo reklāmu... Vispusīgs un nobriedis autora pirmais romāns, kas izceļas trilleru žanrā.

Library Journal 5 zvaigznes!

Vairāk lasiet blogā Sienakaudze.lv: A. Dž. Finns

                              Baltais runcis: Sieviete logā

  • 10.98 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-858-1
Lpps: 432

Apgāda "Kontinents"
Reitings (10)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Sieviete spogulī
Sieviete spogulī Rebeka Džeimsa reitings
Līga

Šī grāmata ir satriecoša! ‘’Sieviete spogulī’’, pēc izlasīšanas, pilnīgi noteikti iekļaujas manu grāmatu topa augšgalā. Man patika gan laiks, kurā norisinās romāna notikumi, gan pati sižeta līnija. Ja man būtu jāraksturo, kāda žanra šis romāns ir, es teiktu, ka tas ir trilleris ar šausmu filmas elementiem. Dažbrīd man šķita, ka bailīgie momenti ir aprakstīti tik dzīvi, ka šķiet, es pati esmu klāt un piedalos romāna darbībā. Domāju, ka tas ir autores atzīstams talants likt lasītājam sajust šo klātesamības efektu. Romāna galvenā darbība risinās Vinterbornas namā, kura, es atļaušos bilst, ir grāmatas galvenā varone, jo ap to saistās visu varoņu dzīves. Neparastas gleznas, kurās mainās uzgleznotie tēli, pēkšņi skrāpējumi uz kakla bez īpaša izskaidrojuma, noslēpumains spogulis, kas tiek slēpts aiz aizslēgtām durvīm – tas viss un vēl daudz kas cits liek sajust intrigu un noslēpumu, kas vijas cauri visam romānam. Arī grāmatas atrisinājums ir negaidīts un liek pasmaidīt, jo ir skaidrs, ka nekas nebūt, pat ne tuvu, nav beidzies... Lai arī šis ir trilleris, es tomēr gribētu arī atzīmēt to, kas tas arī ir neparasts mīlasstāsts. Tas ir stāsts par slēptu mīlestību starp Vinterbornas saimnieku un viņa jauno guvernanti.Tas ir stāsts par tā laika principiem, kas neļāva ļauties mīlestībai, tā vietā to slēpjot, otram nodarot pāri. Katram tēlam šajā romānā ir sava vieta. Pat Vinterbronas saimnieka meitai ir nozīmīga loma saimnieka un jaunās guvernantes mīlasstāstā. Man patika, ka romānam cauri vijās divi atsevišķi stāsti – viens par 20. gadsimta Vinterbronas namu un tā saimnieku. Un tajā pašā laikā mūsdienas, kur varam iepazīties ar Vinterbronas nama mantinieci, kura mēģina atšifrēt šī nama noslēpumu un lāstu. Kopumā, grāmata ir piemērota karstām vasaras dienām, lasot to pludmalē un aizmirstot par visu apkārtējo. Grāmatu iesaku trilleru un neparastu mīlasstāstu cienītājiem.

Partneri