Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Salā sastingusī saule
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, Artūra Zariņa vāka dizains, 480 lpp.

 

 

Viņu mīlestība bija laimes un iecietības pilna.

Viņa domāja, ka šī mīlestība ir spēcīga un īsta, spējīga stāties pretī jebkam...

 

Olīvijas un Dena Felbeku sapnis par ģimeni beidzot ir piepildījies – pasaulē ir nākuši viņu dvīņi. Bērni, pēc kuriem abi alkuši tik neprātīgi, paver ceļu uz jaunu, laimīgu posmu dzīvē.

Par viņu laimi priecājas arī Dena labākā draudzene Frančeska. Būdama turīga, Frančeska jaunajai ģimenei dāsni atvēl savu nesen iegādāto pili Anglijas laukos, bērnus apber ar dārgām dāvanām un ir gatava uz visu, lai varētu palikt Dena dzīvē.

Aiz šīs laipnības slēpjas tumši nodomi, par kuriem Olīvijai nav ne mazākās nojausmas. Dažas sievietes ir spējīgas uz neiespējamo, lai iegūtu kāroto...

Pagātnes noslēpumi un tagadnes kaislības soli pa solim noārda laimīgās ģimenes dzīves idilli. Baisus noslēpumus pamazām atklāj arī pils, kas ārēji izskatās pēc sapņa piepildījuma.

 

 

Spilgta un neatkārtojama, Lielbritānijas autore Lulū Teilore kārtējo reizi pārsteidz lasītāju. Romānā bango tagadnes un pagātnes kaislības. Tas stāsta par īpašo sievietes jūtu pasauli, kuras zemstraumes un nolūku atvari var ne tikai noārdīt dzīves plūduma krastus, bet arī izmainīt dzīvi un likteni.

 

Iespēja gremdēties stāsta burvībā ir arī Lulū Teilores grāmatās Ziemas eņģelis un Torņa vilinājums.

 

 

Teilore atrodas dāmu literatūras virsotnē ar burvīgi uzrakstītu emocionāli saistošu stāstu, kuru baudīt katrā brīvā mirklī. Noslēpumu, melu un ilgi glabātu emociju eksplozija paralizē un neļauj atrauties no grāmatas lappusēm.

Daily Mail

 

Šis romāns sagrābj savā varā un vairs nelaiž vaļā. Aizraujošs psiholoģisks trilleris!

Essentials Magazine

 

Baiss stāsts par apsēstību un meliem, ļoti saistošs. Tas, ko redzam, ne vienmēr izrādās patiess.

Sunday Mirror

Lulū Teilore krāšņi rāda sievietes apsēstības dzelmes, droši vedot lasītāju cauri melu, noslēpumu un kaislību bangojošajām krācēm.

                                   Kristīne Ilziņa, laikraksts Konteksts

Vairāk lasiet blogā Sienakaudze.lv: Lulū Teilore "Salā sastingusī saule".

  • 10.98 €


Gads: 2018
ISBN: 978-9984-35-891-8
Lpps: 480

Apgāda "Kontinents"
Reitings (8)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Maija

Lasot grāmatu vienlaicīgi rodas vēlme dejot, bet tajā pašā laikā rodas vēlme saspringt, sažņaugt rokas un tikt ar visu galā. Ir interesanti sekot Stellas dzīvei. Pagātne savijas at tagadni un rada nākotni. Pārdzīvojumu daudz. Ir iespējas ieskatīties arī citu sieviešu dzīvēs. Stella nav vienīgā. https://domgraudi.blogspot.com/2020/01/muchachas-viss-meitenu-rokas-katrina.html

Partneri