Kontinents.lv

Latviešu leģionāra piezīmes PREZENTĀCIJA

Sirsnīgi aicinām Jūs uz Ziedoņa Siliņa grāmatas ''Latviešu leģionāra piezīmes'' prezentāciju. Tā notiks 25. oktobrī plkst. 14:00-15:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 1. stāvā.

Grāmata ir saistoša ar to, ka ir rakstīta kā dienasgrāmata. Tajā pats Ziedonis ar jauna cilvēka acīm, no sirds, dalās ar piedzīvoto, kad pret savu gribu, prom no saviem mīļajiem, bija spiests pavadīt gan leģionā, gan lēģerī, ka arī NKVD celtniecības bataljonos.

Tas nav stāsts par plikiem vēstures faktiem. Tas ir īsts un patiess stāsts par pretrunīgo 20. gadsimtu, ko Ziedonis piedzīvoja pats uz savas ādas, padarot šīs piezīmes tik īpašas un sirdi plosošas.

Vēlamies atzīmēt, ka katrs viesis, kas ieradīsies uz prezentāciju, saņems kuponu ar -15% atlaidi visām Kontinents grāmatām.

Esiet mīļi gaidīti! Būs interesanti!


Publicēts: 2019-10-22

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Partneri

Atsauksme

Gita

Pirmajās lapās viegli tverama un baudāma grāmata, kas ar katru nākošo lapaspusi ierauj lasītāju divu ļoti dažādu cilvēku dzīvēs... līdz par grāmatas beigām nav nojaušams tās iznākums! Autors lieliski spēj aprakstīt situācijas un vizualizēt notikuma vietu, kas lasītājam ļauj pilnībā ļauties šim baudpilnajam stāstam.