Pēc daudzu lasītāju lūguma, Džefrijs Ārčers ir atpakaļ ar savu populārāko romānu ''Tā stunda nāk''!

Par ko ir romāns?

Tā stunda nāk sākas ar pirmsnāves vēstules nolasīšanu. Tā spēcīgi ietekmēs Harija un Emmas Kliftonu, kā arī Džailsa Beringtona un lēdijas Virdžīnijas dzīvi.

Džailsam ir jāizlemj, vai aiziet no politikas un glābt mīļoto sievieti Karīnu, kas atrodas aiz dzelzs priekškara. Bet – kas ir Karīna? Patiešām iemīlējusies sieviete vai tomēr spiedze?

Lēdijai Virdžīnijai draud bankrots, un viņa neredz izeju no finansiālajām problēmām – līdz brīdim, kad tiek iepazīstināta ar nelaimīgo Sairusu T. Grāntu III, kas no Batonrūžas

Luiziānas štatā ASV ieradies Anglijā, lai noskatītos sava zirga skrējienu karaliskajā Eskotā.

Sebastjans Kliftons tagad ir vadošs Fārtingu bankas darbinieks un darbaholiķis, un viņa personīgā dzīve sabrūk, kad viņš iemīlas skaistajā indietē Prijā. Diemžēl viņas vecāki jau ir izvēlējušies līgavaini meitai. Tikmēr Sebastjana sāncenši Eidrians Slons un Dezmonds Melors nenogurstoši cenšas sakaut gan viņu, gan bankas valdes priekšsēdētāju Hakimu Bišaru.

Tā stunda nāk ir priekšpēdējā grāmata Kliftonu hronikā un – gluži tāpat kā piecas iepriekšējās – ir iekļuvusi The New York Times un The Sunday Times bestselleru sarakstos.

Ienāc un iegādājies ar -20% atlaidi!

https://kontinents.lv/shop/product/dzefrijs-arcers-ta-stunda-nak-jau-9-junija/#.YMdBW0xRWM8