Personas datu aizsardzība

Pēdējais atjauninājums: 01/11/2019

Apgāds Kontinents (turpmāk tekstā “mēs”) apstrādā portāla www.kontinents.lv (turpmāk tekstā – Vietne) lietotāju personas datus un šie noteikumi nosaka, kādas tiesības ir lietotājiem.

Mēs nepārdosim, neiznomāsim un citādi neatklāsim lietotāja personas datus trešajām personām, ja vien tas nav īpaši norādīts tālāk.

Mēs izmantosim lietotāja personīgo informāciju tikai, lai nodrošinātu un uzlabotu Vietnes darbību.

Izmantojot mūsu Vietni, lietotājs piekrīt datu ievākšanai un apstrādei, saskaņā ar šiem privātuma noteikumiem.

Personas datu ievākšana, apstrāde un dzēšana tiek īstenota saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes (ES) regulu, Latvijas Republikas likumiem un šiem privātuma noteikumiem.

Datu ievākšana un informācijas izmantošana

Izmantojot mūsu Vietni, lietotājam var tikt lūgts sniegt mums konkrētu personīgo informāciju, kas tiks izmantota, lai identificētu lietotāju. Šāda informācija varētu būt, piemēram, e-pasts, vārds, uzvārds, telefona nr., adrese.

Ievāktie dati

Mēs apkopojam datus (šeit un turpmāk “Ievāktie dati”) par ierīcēm, kuras lietotājs lieto, lai piekļūtu Vietnei (piemēram, ierīces veids, operētājsistēma, interneta pārlūks, mobilo sakaru operators, IP adrese, pieslēgšanās laiks un ilgums). Papildus mēs saņemam informāciju no trešo pušu mājaslapām, lietotnēm un mobilajām lietotnēm, kuras lietotājs izmanto (piemēram, Google Analytics, kas ievāc, analizē un apkopo datus, kas tiek izmantoti, lai uzlabotu Vietnes darbību). Trešo pušu izmantotajiem pakalpojumiem varētu būt pašiem savi privātuma noteikumi, kuros ir minēts, kā viņi apstrādā informāciju un datus.

Sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietojamību. Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, lietotājs sniedz tam piekrišanu.

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras rada tīmekļa vietne un kuras tiek uzglabātas lietotāja ierīcē, apmeklējot mūsu mājas lapu. Lietotāja izmantotā pārlūkprogramma izmanto sīkdatnes, lai nosūtītu informāciju atpakaļ uz tīmekļa vietni katrā nākamajā apmeklējuma reizē, lai tīmekļa vietne varētu atpazīt lietotāju un atcerēties lietotāja izvēles. Tādā veidā katrs nākamais apmeklējums būs vieglāks un Vietne noderīgāka. Ierīces pārlūkā ir iespējāms mainīt uzstādījumus, kas novērš sīkdatņu izmantošanu, taču, ja lietotājs atsakās no to lietotšanas, tad, iespējams, tiks ierobežota Vietnes funkciju izmantošana.

Servisa nodrošinātāji

Iespējams, mēs piesaistīsim trešās puses pakalpojumus, kas nodrošinās mūsu Vietnes darbību, piekļuvi mūsu Vietnei, sniegs pakalpojumus, saistītus ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai palīdzēs apstrādāt mūsu portāla datus un portāla izmantošanas paradumus.

Trešo pušu pārstāvjiem tiks sniegta piekļuve lietotāja personīgai informācijai tikai, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu izpildi, un dati netiks izmantoti trešo pušu personīgajās interesēs.

Komunikācija

Mēs varam izmantot lietotāja personīgo informāciju, lai izsūtītu informatīvos e-pastus, mārketinga vai reklāmas materiālus vai jebkuru citu informāciju, kas, mūsu ieskatos, varētu būt attiecināma uz lietotāju, un lietotājam interesanta.

Lietotājs var atteikties no atsevišķas vai visas izsūtāmās informācijas, sekojot saitei e-pastā vai sazinoties ar mums.

Atbilstība likumiem

Lietotāja informācija tiks atklāta tikai, ja tā tiks pieprasīta saskaņā ar likumiem vai varas iestādēm, un tikai, ja mūsu ieskatā tas būs nepieciešams un atbilstoši likumdošanai, un tas tiks pieprasīts ar varas iestāžu pārstāvību, vai arī lai saglabātu mūsu portāla drošību un konfidencialitāti.

Biznesa darījumi

Ja Apgāds Kontinents kļūs par kāda biznesa darījumu, apvienošanos vai notiks uzņēmuma pārdošana, tādā gadījumā lietotāja personīgie dati var tikt attiecīgi nodoti biznesa ietvaros. Lietotājs tiks brīdināts, pirms informācijas pārnešanas un kļūs par jaunās Privātuma politikas daļu.

Drošība

Lietotāja personīgās informācijas drošība mums ir būtiska, taču, jāņem vērā, ka neviena no datu nodošanas metodēm internetā vai elektroniskā datu uzglabāšana nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemtās metodes personīgo datu aizsardzībai, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Starptautiskā datu nodošana

Lietotāja dati, tai skaitā personīgā informācija, var tikt nodota un uzglabāta serveros ārpus lietotāja valsts, provinces, reģiona vai citas teritoriālās jurisdikcijas, kur drošības likumi var atšķirties no lietotāja valsts likumiem.

Ja lietotājs uzturas ārpus Latvijas un nolemj nodot personīgo informāciju datu apstrādei mūsu rīcībā, lietotājam jāņem vērā, ka tā tiks nodota Latvijā, kur notiek datu apstrāde.

Piekrītot šiem noteikumiem sniegt informāciju, lietotājs piekrīt attiecīgi datu nodošanai.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Vietne var ietvert saites uz citiem portāliem, kas nav mūsu pārraudzībā. Ja lietotājs nospiež uz trešo pušu saitēm, lietotājs tiek novadīts uz attiecīgo vietni. Mēs iesakam iepazīties ar citu vietņu, kuras tiek apmeklētas, privātuma noteikumiem.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies juridisko atbildību par citu vietņu saturu un privātuma noteikumiem.

Bērnu privātums

Mūsu Portāls nav paredzēts personām līdz 16 gadu vecumam (turpmāk tekstā “Bērni”).

Mēs tīši neievācam Bērnu personīgo informāciju. Ja mūsu Portālu ir lietojis Bērns, tad Bērna vecākiem vai likumiskajiem pārstāvjiem ir lūgums sazināties ar mums. Ja mēs uzzināsim, ka mūsu rīcībā ir Bērna personīgā informācija bez vecāku vai likumisko pārstāvju piekrišanas, mēs veiksim attiecīgās darbības, lai šādu informāciju dzēstu no mūsu serveriem un datu bāzēm.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības atjaunot privātuma noteikumus. Izmaiņas tiks publicētas Vietnes sadaļā “Noteikumi” un “Personas datu aizsardzība”.

Mēs aicinam iepazīties ar privātuma noteikumiem un izmaiņām regulāri.

Izmaiņas stājas spēkā kopš to publicēšanas datuma Vietnē.

Kontakti

Ja lietotājam ir kādi jautājumi saistībā ar šiem noteikumiem, lūgums sazināties, rakstot uz info@kontinents.lv .