Dezirē Klarī nejauši iepazīstas ar Napoleonu Bonapartu – ambiciozu, harismātisku un talantīgu karavadoni. Abu attiecības izvēršas kaislīgas un reibinošas. Diemžēl plāns par nākotni ar Napoleonu sabrūk, jo uz skatuves parādās jaunā Parīzes sabiedrības zvaigzne Žozefīne de Boarnē, kas nekavējoties iekaro Napoleona sirdi.

Kārtējais likteņa pavērsiens saved Dezirē kopā ar Napoleona uzticības personu, nelokāmo ģenerāli Žanu Batistu Bernadotu. Nonākusi mirdzošajās Francijas galvaspilsētas zālēs, Dezirē tiek ierauta jaunās valdošās šķiras iekšējā lokā. Viņa arvien ciešāk tiek saistīta ar Napoleonu, viņa ģimeni un jauno imperatori Žozefīni.

Abi Dezirē dzīves svarīgākie vīrieši kļūst par politiskajiem sāncenšiem un pretiniekiem kaujas laukā, un viņai ir jāatbild uz jautājumu: vai būs jāizvēlas starp mīlestību pret vīru un mīlestību pret nāciju un imperatoru?

Elisone Pataki ir New York Times pārdotāko grāmatu sarakstā iekļauto darbu autore. Viņas darbi ir tulkoti vairāk nekā desmit valodās. E. Pataki ir radījusi spožu romānu, kas iepazīstina lasītāju ar sievieti, kura, par spīti vētraino laiku viļņiem, ne tikai pielāgojas un izdzīvo, bet arī kļūst par karalieni un aizsāk jaunu dinastiju, kas noturas krietni ilgāk par Francijas impēriju.

Man ļoti patika grāmata Karalienes liktenis! Tas ir aizraujošs stāsts par Dezirē Klarī – sievieti, kuru Napoleons pameta Žozefīnes dēļ un kura beigu beigās triumfēja un kļuva par Zviedrijas karalieni.
Marta Hola Kellija

Elisone Pataki ir meistarīga izcilu vēsturisko romānu autore. Šī grāmata man patika no paša sākuma līdz beigām.
Kristīna Makmorisa

No brīnišķīgajām, spēcīgajām, iedvesmojošajām pagātnes sievietēm, kuru balsis beidzot ir sadzirdētas, mēs daudz ko varam mācīties. Karalienes liktenis ir apburošs romāns, kuru es no sirds iesaku visiem.
Sāra, Jorkas hercogiene