ŠĪS DIENAS JAUNUMS!
Kaut ko tik skaistu un romantisku jau sen nebūsiet lasījuši!
Par ko stāsts?
Kleo Vaildere savu trīsdesmito dzimšanas dienu grasās pavadīt kādā nomaļā Īrijas namiņā, lai sieviešu žurnālam sagatavotu rakstu par to, ka beidzot ir jāiemīl pašai sevi un jāpārstāj meklēt otro pusīti.
Liels ir Kleo pārsteigums, kad, vētrainā vakarā ierodoties namiņā, viņa tur sastop kādu svešinieku. Izrādās, arī amerikānis Maks te grasās apmesties. Un, lai būtu pavisam jautri, šī mājiņa ir paredzēta medusmēneša baudītājiem.
Cenšoties apvaldīt abpusējo nepatiku, Kleo un Maks iekārtojas katrs savā namiņa stūrī, lai sagaidītu vētras beigas un dotos projām. Tomēr liktenis būs lēmis viņiem iepazīties tuvāk…
Džosija Silvere ir romantiskās literatūras zvaigzne, vairāku New York Times bestselleru autore, kuras darbi pārdoti miljonos eksemplāru. Latvijas lasītājiem autore ir pazīstama arī ar romāniem Viena diena decembrī un Lidijas Bērdas divas dzīves, kas iekarojuši lasītāju sirdis visā pasaulē. Viena nakts uz salas ir aizkustinošs stāsts par negaidītu mīlestību un vēlmi atrast savas mājas – vietu, kur iederēties.
No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze!
Meklē visās grāmatnīcās Latvijā vai iegādājies internetā ar -20% atlaidi jau tagad!
https://www.kontinents.lv/shop/product/dzosija-silvere-viena-nakts-uz-salas/#.YoIG_1RByM8