ŠĪS DIENAS JAUNUMS!
Pēc traģiskas notikumu virknes, kas beigusies ar Vašingtonas sabiedrības dāmas Slounas Čeisas un senatora Vita Montgomerija dzīvesbiedru nāvi, viņi beidzot sāk atgūties. Baisais pārbaudījums abus satuvina, un viņi ir gatavi atkal būt laimīgi – jau kā pāris.
Atgriezusies Baltā nama vakariņu un politiķu saviesīgo sarunu orbītā, nu jau kopā ar jauno vīru, Slouna sāk gatavoties gaidāmajai endoprotezēšanas operācijai, kas ir pēdējais atgādinājums par jaunībā diagnosticēto vilkēdi, ar kuru līdz šim nācies sadzīvot. Ņemot vērā laulāto saspringtos darba grafikus, abi nolemj pieņemt darbā aprūpētāju, kas sniegtu Slounai vajadzīgo atbalstu pēc operācijas. Un tā nu viņi tiek pie ideāli piemērotas kandidatūras Atēnas Karasas personā.
Sākumā šķiet, ka Atēna ir īsta Dieva dāvana, taču drīz vien Slounas veselība sāk pasliktināties – aprūpētāja to skaidro ar vilkēdes saasināšanos. Nedēļām ritot, Slouna jūtas aizvien sliktāk, līdz nedrošība pārvēršas paranojā un viņa sāk nojaust, ka viss ir ļaunāk, nekā šķitis sākumā. Kāpēc Atēna uzdod tik daudz jautājumu par viņas labdarības fondu un par pagātni? Un vai kaislīgie skatieni, ar kuriem apmainās Atēna un Slounas jaunais vīrs, ir tikai vājnieces iztēles auglis?
„Senatora sieva” ir aizraujošs, straujš un neticamiem pavērsieniem pilns psiholoģiskais trilleris, kura darbība norisinās Vašingtonas bagāto un vareno ļaužu mājokļos. Ja cilvēkam pieder viss, viņš riskē zaudēt ļoti daudz.