Šodien ''Kontinents'' laiž klajā pasaules atzītās un iemīļotās autores - Elizabetes Bakenas - jaunāko darbu ''Divas sievietes Romā''! Jāpiebilst, ka tas nav autores vienīgais romāns, tie kopumā ir 17 un izdoti miljonos eksemplāru! Jau janvārī iznāks vēl viena viņas grāmata, kas ir ieguvusi neticami lielu lasītāju atzinību visā pasaulē - ''Pusmūža sievietes atriebība'' - tā stāsta par to, ka vecums nekad nevar būt par šķērsli, lai sāktu savu dzīvi no jauna. Lasītāji vēl joprojām nāk uz Elizabetes starptautiskajām grāmatu prezentācijām, lai pateiktos par šo romānu. Savukārt, martā varam gaidīt viņas apbalvoto un sirdssilto romānu - ''Otra sieva''.
Par ko ir romāns?
Lotija Ārčere saviļņota ierodas Romā, lai sāktu strādāt par arhivāri. Atradusi vērtīgu piecpadsmitā gadsimta gleznu, viņa alkst vairāk uzzināt par Nīnu Lorensu, kam šī glezna savulaik piederējusi.
Šķiet, ka Nīna vadījusi veiksmīgu un piesātinātu dzīvi, pēc Otrā pasaules kara atjaunojusi Itālijas dārzus visā to krāšņumā. Tad kāpēc neviens neieradās uz viņas bērēm?
Pētot Nīnas pagātni, Lotija atklāj traģisku mīlasstāstu, kas norit uz politiskā jucekļa fona Itālijā. Arvien vairāk saprotot Nīnu, viņa aizdomājas par zaudējumiem savā dzīvē.
Divas sievietes Romā ir izsmalcināts stāsts par mīlestību – vērtību, kas visvairāk atklāj cilvēka patieso būtību.