• maijs, 2022
 • Jaunumi

  Apskata ziņojumus no maijs, 2022

  Vai viegli ir dzīvot dubultu dzīvi?

  Keitija Gutjeresa ir uzlecošā zvaigzne spriedzes romāna žanrā. Viņas debijas romāns - Dubultā dzīve - guva tūlītējus panākumus un tika pārdots miljonos eksemplāru visā pasaulē.
  Par ko stāsts?
  Lore Rivera bija precējusies ar diviem vīriešiem vienlaikus, līdz kādu dienu viens no viņiem uzzināja patiesību un nošāva otru. Slepena dubultā dzīve, traģiska slepkavība. Šādu stāstu pasaulei ir pavēstījuši mediji.
  Tomēr rakstnieci Kasiju Boumenu interesē kaut kas vairāk par to. Kā šī sieviete spēja dzīvot idillisku ģimenes dzīvi un izturēt melu radīto spriedzi?
  Kasijai par pārsteigumu, Lore Rivera ir gatava runāt. Atklāt to, kā nevainīga deja kļuva par dēku, kā laimīga laulība noveda pie nozieguma. Piekļūstot tuvāk Lorei, Kasija sāk nojaust, ka patiesība izrādīsies pavisam citāda, nekā gaidīts.
  No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule!
  Ienāc te:

  Klāt ir Džosijas Silveres jaunākais un romantiskākais romāns!

  ŠĪS DIENAS JAUNUMS!
  Kaut ko tik skaistu un romantisku jau sen nebūsiet lasījuši!
  Par ko stāsts?
  Kleo Vaildere savu trīsdesmito dzimšanas dienu grasās pavadīt kādā nomaļā Īrijas namiņā, lai sieviešu žurnālam sagatavotu rakstu par to, ka beidzot ir jāiemīl pašai sevi un jāpārstāj meklēt otro pusīti.
  Liels ir Kleo pārsteigums, kad, vētrainā vakarā ierodoties namiņā, viņa tur sastop kādu svešinieku. Izrādās, arī amerikānis Maks te grasās apmesties. Un, lai būtu pavisam jautri, šī mājiņa ir paredzēta medusmēneša baudītājiem.
  Cenšoties apvaldīt abpusējo nepatiku, Kleo un Maks iekārtojas katrs savā namiņa stūrī, lai sagaidītu vētras beigas un dotos projām. Tomēr liktenis būs lēmis viņiem iepazīties tuvāk…
  Džosija Silvere ir romantiskās literatūras zvaigzne, vairāku New York Times bestselleru autore, kuras darbi pārdoti miljonos eksemplāru. Latvijas lasītājiem autore ir pazīstama arī ar romāniem Viena diena decembrī un Lidijas Bērdas divas dzīves, kas iekarojuši lasītāju sirdis visā pasaulē. Viena nakts uz salas ir aizkustinošs stāsts par negaidītu mīlestību un vēlmi atrast savas mājas – vietu, kur iederēties.
  No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze!
  Meklē visās grāmatnīcās Latvijā vai iegādājies internetā ar -20% atlaidi jau tagad!

  Romantika uguņo!

  Ir klāt Džūlsas Veikas visdzirkstošākais, smiekīgākais un vasarīgākais romāns - ''Brīvdienas Romā''! :)
  Ja ilgojies pēc kaut kā viegla, romantiska, izklaidējoša, tad droši izvēlies šo grāmatu :)
  Par ko romāns:
  Roma ir mīlestības un pavedināšanas pilsēta. Bet romantika ir pēdējais, kas Līzai ir prātā. Viņai ir daudz svarīgākas lietas padomā, piemēram, jāuzmeklē nozudušais tēvs. Kad meklējumos rodas pirmais šķērslis, viņas bērnības draugs Vills ne tikai palīdz viņai nonākt atkal uz pēdām, bet arī kopā ar viņu izbauda romantiskas ainavas un izmeklētus ēdienus, un Līza pamazām aizdomājas par to, ka viņu ir sākusi valdzināt ne tikai Roma.
  Kad Līza un Vills sāk rakņāties pagātnē, neviens no viņiem nav gatavs tiem ilgi glabātajiem noslēpumiem, kam viņi uzdursies. Mēs apsolām - abu pasaule apgriezīsies ar kājām gaisā! :)
  No angļu valodas tulkojusi Biruta Vaivode!
  Ienāc un iegādājies ar -20% atlaidi vai meklē grāmatnīcās visā Latvijā :)